JE SUPER, KDYŽ DĚTI SPORTUJÍ…!

vydáno 27.04.2019 20:24 | autor: Miroslav Antl

V Březích u Přelouče (na břeh rybníka Buňkov) se dnes sjely desítky malých „hasičátek“ z celé republiky, aby se na celostátním setkání přípravek utkaly o medaile a věcné ceny – a hlavně se vzájemně pochlubily svými výkony. V týmech přípravek jsou i batolátka sotva „školkoupovinná“, ale už se učí odpovědně závodit. Je čistá radost vidět pohromadě tolik nejmenších nadšených sportovců. Nechyběla mezi nimi ani hasičátka z mého senátního obvodu („Ostřetíňátka“ a „Kostěničátka“ :-)).

My jsme sem přijeli na osobní pozvání vedoucí mládeže Moniky Novákové a velitele SDH Břehy Marcela Nováka. Společně s nimi a s „domácí“ senátorkou Mílou Horskou jsme sledovali secvičená představení, hasičské útoky a záchranné akce, i měřenou soutěž o „Železné hasičátko“ :-)

S velkou úctou a respektem znovu (a znovu) děkujeme organizátorům, cvičitelkám, jakož i rodičům a všem, kteří vedou děti ke sportu, vychovávají je a vštěpují jim správné návyky, základy záchranářství, první pomoci atd. …!

Hasičské přípravky jsou nepochybně i výbornou přípravou do života! A je fajn, že Buňkov a hasičátka mají své Břehy; „bezbřehá je pouze lidská hloupost.“ (upravený Konfucius :-)

Mirek Antl

 

Více než 100 fotografií Míry Hofmann naleznete v naší fotogalerii:

http://www.miroslavantl.cz/fotogalerie/840-setkani-hasicskych-pripravek-brehy-2019

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... HEJTMAN ŠTĚPÁN PODRAZIL „SVOU“ NEMOCNICI :-( více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... ZÁSADNÍ ZPRÁVA PRO OBČANY RYCHNOVSKA: NAŠE NEMOCNICE je zřejmě V OHROŽENÍ…! více... Zobrazit další zprávy

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU