Dotaz PL k výdajům ze státního rozpočtu na tzv. uprchlíky.

vydáno 20.02.2016 08:38 | autor: Miroslav Hofmann

PARLAMENTNÍ LISTY – otázka = odpověď:

 

brics.mmf
Dotaz k výdajům ze státního rozpočtu na tzv. uprchlíky.

A co tak těch zmíněných 60 800 Kč měsíční dát jako náklady na naše bezdomovce. Nebylo by to o nic větší riziko a při tom většina bezdomovců by jistě ráda pořešila pomoci státu svůj neutěšený osud. I z jejich řad by se našla řada potencionálních uchazečů o práci s kvalifikací. Kdežto, chcete-li běženec, co umí ten ? Kolik let je bude někdo předělávat a co to bude ještě stát ? Ti, co něco uměli, jsou již dávno tady a ten zbytek ? Bude to jen problém.

 

Odpověď:

Byť je Váš příspěvek nazván dotazem – a obsahuje 3 otazníky, považuji ho spíše za vyjádření Vašeho názoru, s nímž mohu jen souhlasit. A pokud jde skutečně o otázky, na něž požadujete odpovědi, je nutno se obrátit na kompetentní osoby, tj. především na ministra financí Andreje Babiše coby „garanta“ státního rozpočtu, na ministra vnitra Milana Chovance, jehož rezortu se problematika týká, popř. i na ministra lidských práv Jiřího Dienstbiera, event. na ty, kteří rozpočet schválili, tj. na poslance Parlamentu ČR.

Já o tom nemám žádnou povědomost, pouze z blogu Michala Malého z 11.11.2015 na idnes.cz, kde je obdobná argumentace, jakou dovozuji z Vašeho „Dotazu …“:

http://michalmaly.blog.idnes.cz/c/483592/kazdy-migrant-nas-stoji-60-800-kc-mesicne.html

Toť ode mne vše…

M. A.

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnovská nemocnice je řadu let mojí prioritou...! více... NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... HEJTMAN ŠTĚPÁN PODRAZIL „SVOU“ NEMOCNICI :-( více... Zobrazit další zprávy

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU