Další dotaz PL na téma rizika islámu

vydáno 21.03.2016 18:35 | autor: Redakce webu

PARLAMENETNÍ LISTY – otázka = odpověď:

 

Dotaz:

Docent

Bruselské kulturní obohacení

Dobrý den pane poslanče, kolik lidí bude muset ještě zemřít (stovky či tisíce?)než EU a její špičky pochopí co je islám zač a jaká rizika sebou přináší pokračující muslimská invaze? Já myslím, že to s nima ani nehne a sebevražedná politika pojede dál. Máte stejný názor? Ještě předtím ale budeme svědky spousty pokryteckých prohlášení typu jsme zděšení, překvapení. Já si myslím, že překvapen není vůbec nikdo kromě nezodpovědných politiků prolhaných médií!

 

Odpověď:

Zdravím Vás, pane „Docente“ – a s Vaším názorem (bohužel) musím souhlasit. To je ostatně patrné z mých dosavadních vyjádření a komentářů, a to nejen na těchto stránkách (Parlamentních listů), ale i z mého webu a Fcb.

Konečně se stále častěji v médiích objevují i důrazně varovná vyjádření „bezpečnostních expertů“ a razantnější výzvy vůči vedení EU. Snad si i zástupci médií uvědomují, že odpovědnost za neodstranitelné následky není jen na vládě, ale i na nich…

Jinak si dovoluji upozornit, že nejsem poslancem, ale senátorem, tudíž přímo voleným (i Vaším) „zástupcem“ v Parlamentu ČR :-)

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnovská nemocnice je řadu let mojí prioritou...! více... NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... HEJTMAN ŠTĚPÁN PODRAZIL „SVOU“ NEMOCNICI :-( více... Zobrazit další zprávy

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU