KAŽDOROČNĚ VE STEJNOU DOBU…

vydáno 25.05.2020 20:27 | autor: Miroslav Antl

Tak například před rokem touto dobou přijeli do Senátu Parlamentu ČR starostky a starostové Mikroregionu Rychnovsko. A byla to povedená neformální návštěva, na níž jsme pak úspěšně navázali i v regionu :-) Každoročně zvu k návštěvě Senátu také studenty s pedagogy, různá sdružení i spolky. Jako jednomu z mála senátorů se mi pravidelně daří zajišťovat termíny a místa pro naše mladé umělce, když v rámci Kulturního léta hrají v Sala terreně Valdštejnská Zahrada mladí muzikanti z našich ZUŠek, výtvarní aj. umělci zase vystavují svá díla v předsálí Jednacího sálu, např. vloni se tam s velkým ohlasem setkala výstava Krajkářské školy Vamberk.

Letos jsme v době „Covidní“ museli škrtnout březnovou návštěvu starostek a starostů Dobrovolného svazku obcí Bělá i květnovou výstavu „Orlické hory Jiřího Šulce“. Snad (nám všem) v rámci letošního senátního Kulturního léta dne 25. června zahrají děti ZUŠ Choceň, když stále věřím, že to v rámci rozvolňovaných opatření stihneme!

Přeji Vám krásný zdravý „rouškově uvolněný“ týden kdekoliv, přičemž však připomínám, že „opatrnosti není nikdy dost“ :-)

Mirek Antl

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... HEJTMAN ŠTĚPÁN PODRAZIL „SVOU“ NEMOCNICI :-( více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... ZÁSADNÍ ZPRÁVA PRO OBČANY RYCHNOVSKA: NAŠE NEMOCNICE je zřejmě V OHROŽENÍ…! více... Zobrazit další zprávy

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU