UČITELÉ UPEKLI SVÉHO ŘEDITELE :-)

vydáno 13.12.2019 15:26 | autor: Miroslav Antl

Stalo se minulý pátek na vánočním jarmarku ZŠ Javornická v Rychnově nad Kněžnou v Rychnově nad Kněžnou - a obětí je sám ředitel Milan „Sršeň“ Kotek.

Já jsem tam nejdříve předal ředitelce ZUŠ Rychnov nad Kněžnou paní Kamile Hájkové krásnou sošku - Cenu školy, kterou tato aktivní škola každoročně uděluje za spolupráci a přínos škole – a po gratulacích starosty města RK Jana Skořepy a ředitele ZŠ zazpívali učitelé a žáci svou vlastní školní hymnu.

A pak už jsme společně se všemi v zaplněné jídelně sledovali dokumentární bajku “Včelí úlet“ v podání učitelů coby amatérských herců :-) Hra končila porážkou včelího predátora, tedy sršně obecné, kterou sehrál právě ředitel Milan. Tým včel (resp. učitelský sbor) ho v úle nekompromisně uvařil, udusil i upekl v přímém přenosu k velkému překvapení (i smutku) některých dětí J Avšak nesmrtelný řídící Milan „Sršeň“ Kotek se znovu (živ a zdráv :-)) objevil na scéně – a tak jsme všichni jásali a všechny účinkující odměnili dlouhotrvajícím (frenetickým :-)) potleskem. Fakt super-hra a výborné výkony „herců-neherců“…!

Po skončení jarmarku jsme společně s hereckým ansámblem zašli na přátelské pivo :-)

Vám přeji pohodový víkend…! :-)

Mirek Antl

 

Titulní fotografie:

Všichni máme radost :-) Cena za spolupráci a přínos škole v rukou ředitelky ZUŠ Rychnov nad Kněžnou Kamily Hájkové. Gratulujeme!

 

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

HEJTMAN ŠTĚPÁN PODRAZIL „SVOU“ NEMOCNICI :-( více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... ZÁSADNÍ ZPRÁVA PRO OBČANY RYCHNOVSKA: NAŠE NEMOCNICE je zřejmě V OHROŽENÍ…! více... BEZPEČNOST + ZDRAVOTNICTVÍ NA RYCHNOVSKU = VÝBORNÉ ZPRÁVY :-) více... Zobrazit další zprávy

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU