DobrovolnÍ hasiči pardubického okresu v Senátu

vydáno 31.03.2019 21:39 | autor: Miroslav Antl

Na sklonku tohoto týdne jsem přivítal v Senátu Parlamentu ČR delegaci z Okresního sdružení hasičů Pardubice, kam přijeli na mé pozvání.

Během slavnostního setkání, které proběhlo v Zeleném salonku Kolovratského paláce, převzalo ocenění – Záslužnou medaili OSH, medaili u příležitosti 100. výročí vzniku samostatného Československa a řád Sv. Floriána šestnáct dobrovolných hasičů a hasiček pardubického okresu a také starosta obce Ráby Petr Fiala (v uniformě skautské). S respektem a poděkováním jsem oceněným pogratuloval oceněným a všem popřál hodně zdraví. Obdivoval jsem jejich velmi dobrou fyzickou kondici (vždyť někteří již oslavili devadesátku), v níž zvládli nejen slavnostní ceremoniál, ale i prohlídku Senátu a Valdštejnských zahrad. Velký dík zaslouží i vedení OSH Pardubice za (tradičně) skvělou organizaci celé výpravy.

Bylo to super setkání v nádherném prostředí obou senátních paláců. A všichni bylo šťastní, že do Prahy přijeli. Stejně jako občané, starostové, studenti i sportovci, kteří mne v horní parlamentní komoře navštívili v minulosti. Doufám, že mého pozvání k exkurzi a k osobnímu setkání využijí další kolektivy z „mého“ senátního obvodu…!

S přáním úspěšného nadcházejícího týdne.

Mirek Antl 

 

Více než 6 desítek fotografií v naší fotogalerii:

http://www.miroslavantl.cz/fotogalerie/831-slavnostni-setkani-s-dobrovolnymi-hasici-osh-pardubice-v-senatu

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnovská nemocnice je řadu let mojí prioritou...! více... NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU