Další setkání na téma bezpečnějšího internetu

vydáno 05.07.2015 16:13 | autor: Miroslav Hofmann

  Poslední školní den přivítal čestný předseda Poradního výboru NCBI, senátor Miroslav Antl, v Zeleném salonku Kolowratského paláce Senátu PČR účastníky dalšího setkání na téma bezpečnější internet.

  Národní centrum bezpečnějšího internetu (NCBI) v čele s předsedou Zděňkem Zálišem opět pozvalo partnery, aby se navzájem informovali o aktuálních tématech a zejména o možnosti další spolupráce.

 

Poznámka

Národní centrum bezpečnějšího internetu je neziskové nevládní sdružení, založené v roce 2007. Jeho posláním je přispívat ke zvýšení bezpečnosti užívání internetu, moderních informačních a komunikačních technologií, zvyšovat povědomí uživatelů o jejich kladech a možných nebezpečích, přispívat k osvojování etických norem v online prostředí, napomáhat předcházení a snižování možných sociálních rizik spojených s jejich užíváním.

 

Hlavním cílem sdružení je vytvořit a provozovat odborné pracoviště pro osvětu, vzdělávání a ochranu uživatelů před ilegálním a ohrožujícím obsahem na internetu. Sdružení podporuje výzkum a studium problematiky bezpečnějšího internetu, vytváří knihovnu výukových a metodických dokumentů, které se vztahují k problematice bezpečnější online komunikace, a přehled osvědčených postupů v dané oblasti.

 

Webové adresy s projekty NCBI

www.ncbi.cz

www.saferinternet.cz

http://bezpecne-online.cz

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnovská nemocnice je řadu let mojí prioritou...! více... NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU