Studenti Univerzity Hradec Králové navštívili Senát

vydáno 04.11.2013 15:53 | autor: Miroslav Hofmann

Studenti Univerzity Hradec Králové navštívili 24. října Senát. Stalo se tak na pozvání senátora JUDr. Miroslava Antla. „Návštěva Senátu probíhá v rámci výuky každý rok. Konkrétně se jednalo o 140 studentů 1. ročníku Katedry sociální patologie a sociologie, kde již řadu let přednáším,“ upřesnil Miroslav Antl.

 

Připomeňme, že Univerzita Hradec Králové je vysokou školou se čtyřmi fakultami a téměř devíti tisíci studenty. Katedra sociální patologie a sociologie je součástí Pedagogické fakulty a zaměřuje se sociální patologii a prevenci a sociální komunikaci ve státní správě. Absolventi studijních oborů se uplatňují jako pracovníci v nápravných zařízeních, výchovných ústavech pro mládež, v oblasti penitenciární a postpenitenciární péče, v systému preventivně výchovné péče, jsou připraveni pro výkon profese pracovníka policie v rámci všech policejních služeb i v oblasti vězeňství apod.

 

Více informací o univerzitě na www.uhk.cz

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnovská nemocnice je řadu let mojí prioritou...! více... NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU