Týnišťská BIGBANĎATA ZÁŘILA v SENÁTU

vydáno 13.09.2019 14:52 | autor: Miroslav Antl

Stejně jako před šesti lety jejich starší spolužáci coby dixilendový soubor Black Buřiňos i včera odpoledne v rámci Hudebního léta v Senátu sklízela ovace, obdiv a uznání četných návštěvníků senátní Valdštejnské zahrady i swingová BIGBANĎATA, tedy 25 mladých hudebníků ze Základní umělecké školy v Týništi nad Orlicí…! Před hodinovým vystoupením v Sala Terreně absolvoval sympatický soubor v doprovodu svého dirigenta Jana Pírka a ředitele ZUŠ Pavla Plašila prohlídku Valdštejnského paláce a přilehlých zahrad. A samotný koncert? Skvělá (re)prezentace našeho senátního obvodu, ale i kraje – a na zahraničních turné i republiky! DĚKUJEME: mladým muzikantům, kteří bavili nás (i sebe :-)), hráli nám (a hráli si :-)) - a to v pohodě, s úsměvem a naprosto profesionálně, dále i řídícímu dirigentu Honzovi, jakož i řediteli ZUŠ, který vystoupení fundovaně moderoval. A VELKÝ DÍK patří i desítkám obětavých rodičů, kteří své děti k hudbě vedou a výrazně je podporují!

Škoda jen, že tuto početnou výpravu (i přes mé osobní pozvání) nedoprovodil nikdo z městské rady, což je naprosto neobvyklé.

Více než sto fotografií z této krásné akce (fotografa Míry Hofmanna) naleznete na mých webových stránkách:

http://www.miroslavantl.cz/fotogalerie/920-bigbandata-zus-tyniste-nad-orlici-zahrala-v-senatu-pcr

Vám všem přeji krásné víkendové zážitky - kulturní, sportovní, společenské, relaxační aj. :-) 

Mirek Antl

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnovská nemocnice je řadu let mojí prioritou...! více... NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU