HUSTEJ INTERNET - senátor Antl pokřtil další úspěšnou knihu

vydáno 05.03.2014 13:40 | autor: Miroslav Hofmann

Dne 25. února 2014 v odpoledních hodinách se v Zeleném salonku Kolovratského paláce Senátu Parlamentu ČR uskutečnilo v pořadí již třetí pracovní setkání členů Poradního sboru Národního centra bezpečnějšího internetu (NCBI), a to na pozvání předsedy Ústavně-právního výboru Senátu Parlamentu ČR senátora JUDr. Miroslava Antla, který je čestným předsedou Poradního sboru NCBI.

 

Po skončení pracovní části pokřtil pan senátor Miroslav Antl společně s autorkou/spisovatelkou Lenkou Eckertovou, ilustrátorkou/malířkou Lucií Seifertovou a s vydavatelem/nakladatelem Petrem Prchalem jejich skvělou a velice úspěšnou knížku HUSTEJ INTERNET, která je aktuálně nejprodávanější dětskou knížkou.

 

Další údaje k této knížce najdete na webových stránkách NCBI:

 http://www.saferinternet.cz/hustej-internet.html

 

Jak se tam mj. dočtete, kniha je určena především pro cílovou skupinu dětí, zhruba ve věku 4. – 6. třídy ZŠ (s přesahem níž i výš), ale též pro jejich rodiče a pečující dospělé: učitele, družináře, knihovníky apod.

 

Mezi oslovenými předními odborníky na danou problematiku knížku osobně (i písemně) doporučil i senátor Miroslav Antl.

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnovská nemocnice je řadu let mojí prioritou...! více... NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU