STRUČNÉ TISKOVÉ PROHLÁŠENÍ

vydáno 10.10.2020 20:52 | autor: Miroslav Antl

Samozřejmě (znovu) blahopřeji Honzovi Grulichovi k jeho velkému úspěchu !!!

Zejména však velmi děkuji všem, kteří mi dali svůj hlas, což vnímám jako projev důvěry – a nejvíce těm, kteří nás podpořili i finančně, jakož i těm, kteří nám po celou dobu aktivně pomáhali…! 

Bojovali jsme proti šesti politickým subjektům, přičemž pět z nich jsou strany parlamentní (TOP 09, STAN, KDU ČSL, Piráti a ODS). My všichni (s našimi kamarády) jsme pracovali naplno a pro úspěch jsme udělali vše, co bylo v našem mini-týmu reálné. V této situaci považuji náš výsledek za výborný…!

Samozřejmě cítím zklamání, zejména však únavu – a současně i úlevu. Spadla ze mne tíha odpovědnosti za starost a péči o Občany v regionu. Lidé dali jednoznačně najevo, že naši pomoc už nepotřebují, o čemž svědčí jejich účast na volbách. Pochopil jsem, že lidé chtějí změnu – a té se jim právě dostává.

Já se tímto se senátním obvodem č. 48 a s jeho občany loučím. Sic nevím, co budu krom výuky na Pedagogické fakultě UHK dělat, ale určitě si během několika týdnů konkrétní uplatnění najdu :-)

O prospěšné spolky aj., které jsme po celou dobu mé senátorské činnosti podporovali, se snad postarají oba soupeři Jan Grulich a Jana Drejslová, anebo tyto spolky a lidé v nich už možná o pomoc ani tolik nestojí. Pro mne, resp. nás všechny, je velkým ponaučením, že soustavná práce adekvátní výsledky nepřináší – a zcela postačí několikaměsíční předvolební aktivita se spoustou billboardů, plakátů… - a hlavně podpora politická, čili stranická. Mrzí mne pouze velká zášť, nenávist, lživé útoky a urážky, jimiž mne příznivci obou protivníků v posledních dvou týdnech zahrnuli.

Aspoň dnes – ve Světový den duševního zdraví – zůstaňme, prosím, v klidu a pohodě :-)

V tuto chvíli se nechci více vyjadřovat – a prosím, abyste to respektovali…!

JUDr. Miroslav A n t l

(senátor – do 18.10.2020)

 

#mirekantl

Za občany

 

 

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnovská nemocnice je řadu let mojí prioritou...! více... NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU