SETKÁNÍ ČLENŮ ČESKÉHO KLUBU OLYMPIONIKŮ

vydáno 10.11.2019 16:24 | autor: Miroslav Antl

Jako každý rok, i letos 8.11. se setkali v Kongresovém sále Masarykovy koleje ČVUT v Praze 6 členové ČKO. A protože jsem (bohužel) setkání zasloužilých sportovců pro povinnosti regionální nestihl, sešel jsem se už den předtím u piva alespoň s kamarády z vedení ČKO.

Pivní sestava U Zlatého Slona - zleva: cyklista JURA DALER (zlatý z LOH v Tokiu 1964, 2 x bronz na MS), házenkář IVAN SATRAPA (stříbrný medailista z LOH v Mnichově 1972), veslař OLDA SVOJANOVSKÝ, předseda ČKO (stříbro z LOH 1972 a bronz z LOH 1976 v Montréalu, bronz na MS) a kanoista JIRKA ČTVRTEČKA (4. na LOH v Mexiku 1968, 1x stříbro a 2x bronz na MS).

Mnohokráte jsme připili na zdraví Daně Zátopkové do ÚVN - a veselými historkami („nedušičkově“ :-)) zavzpomínali na skvělé olympioniky Ludvu Daňka, Juru Rašku, Jirku Víchu a Karla Engela. Dnes už o nich ví málokdo, ale my nikdy nezapomeneme…!

Mirek Antl

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnovská nemocnice je řadu let mojí prioritou...! více... NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU