BYLI JSME U TOHO = RYCHNOVŠTÍ KADETI DOMA STŘÍBRNÍ :-)

vydáno 10.03.2019 10:55 | autor: Miroslav Antl

Aneb vynikající výkony rychnovských volejbalových kadetů…!

V sobotu 9. 3. hostil Rychnov nad Kněžnou závěrečné kolo Českého poháru kadetů. Kluci z VK Sport Rychnov od rána předváděli vynikající výkony, z pěti utkání čtyři vyhráli a prohráli jen se Slávií Hradec Králové v „tiebreaku“, vítězem sobotního turnaje i celého Českého poháru. Turnaj se sice protáhl až do večerních hodin, ale stálo to za to, když zejména dramatické vítězné utkání s extraligovými Lvy Praha nabídlo vynikající volejbal v úžasné atmosféře, kterou jsem v rychnovské hale zažil naposledy v roce 2014 na mezistátním volejbalovém utkání ČR – Japonsko (3:0). Rychnovští kadeti nakonec skončili na vynikajícím 2. místě, se stejným počtem bodů i skóre jako Slávie HK.

Po turnaji jsem našemu týmu předal „senátorský zdravotní balíček“ - a klukům i trenérům pogratuloval ke skvělému úspěchu. Celý tým VK Sport RK v čele s Tomášem Novákem si zaslouží i velký dík za výbornou organizaci!

Tu ostatně ocenil i nejúspěšnější reprezentační trenér kadetů Jiří Zach, který celému turnaji přihlížel – a vybral si tam i dva Rychnováky do širší reprezentace :-)

I Vám přeji výborné zážitky a spoustu úspěchů! :-)

Mirek Antl

 

Výsledky sobotního turnaje: 

http://www.cvf.cz/souteze/soutez/?soutez=CP-KTI1&skupina=cp-kti-1a5

Fotogalerie v naší fotogalerii:

http://www.miroslavantl.cz/fotogalerie/820-cesky-pohar-kadetu-v-rychnove-nad-kneznou

 

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

ZÁSADNÍ ZPRÁVA PRO OBČANY RYCHNOVSKA: NAŠE NEMOCNICE je zřejmě V OHROŽENÍ…! více... BEZPEČNOST + ZDRAVOTNICTVÍ NA RYCHNOVSKU = VÝBORNÉ ZPRÁVY :-) více... „BOSSING“ V RYCHNOVSKÉ NEMOCNICI…?! více... DĚTSKÁ PÉČE V NAŠÍ NEMOCNICI ZŮSTANE ZACHOVÁNA… více... Zobrazit další zprávy

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU