NEJLEPŠÍ SPORTOVCI RYCHNOVSKA 2018

vydáno 03.02.2019 08:24 | autor: Miroslav Antl

V pátek 1. února se v rychnovském Pelclově divadle sešli na slavnostním vyhlášení nejlepší sportovci Rychnovska za rok 2018. Ve třinácti kategoriích získali ocenění jednotlivci, kolektivy, ale i zasloužilí funkcionáři či starostové obcí. Já jsem tradičně předal své senátorské dary oceněným starostům obcí (Aleně Křížové z Deštného v O.h., Šárce Škrabalové z Opočna a rokytnickému Petru Hudouskovi). Větší senátorský dar pro vítězný kolektiv mládeže dostali mladí nohejbalisté (mistři republiky!) z TJ Peklo nad Zdobnicí v sestavě: Josef Čižinský, Adam Ferebauer a Ondřej Fries. Všem jsem samozřejmě rád pogratuloval (i za Vás :-) ). Kompletní výsledky ankety naleznete na mých webových stránkách. „Malá slavnost je velkou slavností pro každé sportující dítě, ocenění pro trenéry i rodiče a já z ní mám každý rok velikou radost,“ řekl jsem mj. pro TV Rychnov.

A Vy se mějte nedělně (dle Vašich představ) :-)

Třeba se spolu potkáme na Orlickém maratonu v Deštném :-)

Mirek Antl

 

Fotografie v naší fotogalerii: 

http://www.miroslavantl.cz/fotogalerie/800-vyhlaseni-nejlepsich-sportovcu-rychnovska-2018

 

Nejlepší sportovci Rychnovska 2018 - výsledky ankety: 

KATEGORIE  JEDNOTLIVCI - ŽÁCI

1. Sebastian Mihulka – autokross - M-CROSS TEAM,z.s

2. Jan Vašátko – lyžování - WIKOV SKI Skuhrov n.B., z.s.

3. Mikoláš Kacálek - scootering

4. Vendula Śichanová - stolní tenis - SK Dobré,z.s.

5. Jan Všetička – triatlon - TRI CLUB Dobruška, z.s.

 

KATEGORIE  JEDNOTLIVCI DOROST-JUNOIR

1. Daniel Kožúšek – šachy - Region Panda, z.s.

2. Zuzana Holíková - lyžování-běh - WIKOV SKI Skuhrov n.B., z.s.

3. Zdena Blašková - stolní tenis - SK Dobré,z.s.

4. Veronika Šklíbová - orientační běh - Sportovní oddíl orientačního běhu SPARTAK Rychnov nad Kněžnou, z.s.

5. Dominik Harnach – skiboby - SKIBOB KLUB Dobruška, z.s.

 

KATEGORIE MLÁDEŽ KOLEKTIV

1. NOHEJBALOVÝ ODDÍL - PEKLO NAD ZDOBNICÍ – nohejbal - TJ Peklo nad Zdobicí,z.s.

2. Sports Team Rychnov nad Kněžnou - Veronika Zemánková, Lucie Červinková, Adam Petrů, Jakub Zemánek, Amálie Šindelářová, Adam Kuhn             plavání Sports Team

Rychnov nad Kněžnou

3. Červený + modrý minivolejbal - Jan Moravec, Marek Suk, Ondřej Helčl – minivolejbal - Volejbalový klub AŠ KVASINY,z.s

4. DRUŽSTVO FLORBALISTEK - 6. a 7. TŘÍD – florbal - ŠSK BODLINKA ZŠ FR. KUPKY Dobruška

5.  Softbalové  družstvo Klackaři - - Vojtěch Matouš, Isbea Vrbová, Vojtěch VLK,  Jakuv Trejtnar,  Metoděj Homolka, RADIM BARVÍNEK, Tomáš Cejpek, Tomáš Mazánei, Matyáš Dohnal, Miroslav Zika- softbal - SK KLACKAŘI KOSTELEC N.O.

 

KATEGORIE DOSPĚLÍ  - JEDNOTLIVCI

1. Jan Kopecký - Automobilový sport - MOTOSPORT Kostelec nad Orlicí

2. Tomáš Klinský - alpské lyžování - Sokol Deštné v OH, z.s.

3. Stanislava Preclíková – skiboby - SKIBOB KLUB Dobruška, z.s.

4. Aneta Kučerová - stolní tenis - SK Dobré,z.s.

5. Petr Myška – jezdectví - Jezdecký klub Isabel, z.s.

 

KATEGORIE DOSPĚLÍ  - KOLEKTIV

1. Smíšené družstvo dospělých TJ Sokol Dobruška B - Marek Bureš, Ondřej Kopřiva, Matěj Šváb, Lukáš Tlustý, Petr Hrnčár, Michal Matějka, Miroslav Skočdopole, Veronika Kubečková, Eliška Smejkalová, Veronika Ostrá, Šárka Křížková – badminton - T.J. Sokol Dobruška

2. REGION PANDA „A“  - šachy - Region Panda, z.s.

3. SK Dobré, družstvo žen - Kučerová Aneta, Blašková Zdena, Rozínková Daniela, Blašková Dagmar - stolní tenis - SK Dobré,z.s.

KATEGORIE VETERÁNI

1. Ladislav Provazník - stolní tenis - SK Týniště nad Orlicí, z.s.

2. Lumír Černý – lyžování - TJ Baník Vamberk, z.s.

3. Bohumil Flégl – skiboby - SKIBOB KLUB Dobruška, z.s.

 

KATEGORIE CVIČITEL-TRENÉR-FUNKCIONÁŘ

Ing. Michal Hostinský - TJ Peklo nad Zdobicí,z.s.

Mgr. Pavla Škraňková - KLUB MODERNÍ GYMNASTIKY Dobruška

Zdeněk Vodák - TJ Baník Vamberk, z.s.

František Vrba - středisko jógy SATTVA Dobruška

Eva Zemánková - Sportovní oddíl orientačního běhu SPARTAK Rychnov nad Kněžnou, z.s.

 

KATEGORIE POŘADATEL AKCE

OPEN AIR CUP DOBRUŠKA – Florbalový klub FBC Dobruška

 

ZVLÁŠTNÍ CENA ČUS

Filip Vogel- Petr Javůrek - Sokol Čestice

 

STAROSTA

Hudousek Petr - Rokytnice v OH

Škrabalová Šárka - Opočno

Křížová Alena - Deštné v OH

 

SPORTOVNÍ OSOBNOST

Rudolf Ropek – orientační běh

 

CENA MĚSTA RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

SPORTOVNÍ TÝM MĚSTA            

družstvu žáků U15 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. ve složení: Muchová Justýna, Maixnerová Petra, Soukupová Natálie, Ret Daniel, Nyč Daniel a Maňásek Pavel

SPORTOVEC MĚSTA      

MUDr. Lukáš Trejtnar, primář dětského a novorozeneckého oddělení rychnovské nemocnice za reprezentaci města na Mistrovství světa ve fotbalu za lékařský tým „Czech national medical football team“ v letech 2014 – 2018.

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

BEZPEČNOST + ZDRAVOTNICTVÍ NA RYCHNOVSKU = VÝBORNÉ ZPRÁVY :-) více... „BOSSING“ V RYCHNOVSKÉ NEMOCNICI…?! více... DĚTSKÁ PÉČE V NAŠÍ NEMOCNICI ZŮSTANE ZACHOVÁNA… více... SITUACE V RYCHNOVSKÉ NEMOCNICI SE MUSÍ ŘEŠIT IHNED…!!! více... Zobrazit další zprávy

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU