„TANEC JE ŘEČ BEZE SLOV“

vydáno 28.01.2019 15:21 | autor: Miroslav Antl

Proč část citátu Pamely Brown…? A pokračuji i částí citátu Stevena Rodgerse: „Tanec je jako rozhovor mezi dvěma lidmi…“. Protože zejména kontakty mezi dětmi se stále častěji přesouvají na sociální sítě.

A nadto je tanec sport, pohyb i umění. I proto jsem finančně podpořil sobotní taneční soutěž “O kryštofa 2019“, pořádanou každoročně rychnovským „Déčkem“ (domem dětí a mládeže) pro taneční páry všech kategorií. Já jsem stihl zahájení soutěže a mohl jsem tak sledovat vystoupení i těch nejmenších tanečníků, z nichž někteří byli na takové soutěži vůbec poprvé!  Pod dohledem rozhodčích, za povzbuzování rodičů i kamarádů se tančil jive, chacha, waltz, valčík nebo třeba česká polka. Nutno poděkovat řediteli Déčka Josefu Solárovi a dalším, včetně rodičů. Pepu Solára jsem ujistil o své finanční podpoře i v budoucnosti, a to právě z důvodů v úvodu… :-)

Ať protančíte (či „prokulháte“ apod. :-) ) v pohodě a s úsměvem celým tímto týdnem, neb „Člověk, který netančí, nežije.“ (Jerry Rosse) :-) a Mirek Antl :-)

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... STAROSTOVÉ RYCHNOVSKA NAVŠTÍVILI SENÁT více... ZÁSADNÍ ZPRÁVA PRO OBČANY RYCHNOVSKA: NAŠE NEMOCNICE je zřejmě V OHROŽENÍ…! více... BEZPEČNOST + ZDRAVOTNICTVÍ NA RYCHNOVSKU = VÝBORNÉ ZPRÁVY :-) více... Zobrazit další zprávy

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU