Po dvou týdnech znovu mezi hasiči pardubického okresu

vydáno 04.11.2018 12:25 | autor: Miroslav Antl

A opět na pozvání na Bohuslava Cermana, starosty OSH Pardubice, tentokrát na Shromáždění delegátů SDH pardubického okresu – a tradičně v Černé za Bory ve společenském sále u Kosteleckých. Ve své zdravici jsem zdůraznil výbornou spolupráci s jejich vedením, jmenovitě s Bohoušem Cermanem a s Jirkou Bolehovským, kteří jsou s námi v častém osobním kontaktu a pravidelně nás zvou na jejich akce, ačkoliv mi senátorsky patří pouze část okresu. Znovu jsem jim poděkoval za medaili OSH – a jako vždy i za jejich záchranářskou, sportovní i kulturní práci v jejich obcích a zejména za výchovu dětí mládeže.

Mezi zprávami vedoucích odborných rad mě velmi zaujal příspěvek Moniky Novákové, vedoucí Odborné rady mládeže, která popsala právě jejich pestrou činnost mladé generace hasičů – a mj. zmínila novou doplňkovou soutěž „Železné hasičátko“ pro nejmenší hasiče a hasičky od tří do šesti let, vskutku přiléhavě a vtipně upravené „TFA“ (zkratka z: Toughest Firefighter Alive = „Nejtvrdší hasič přežije“, což jsou nejtěžší hasičské soutěže, svými podmínkami simulující práci hasičů při zásahu). Podle mě skvělý nápad – a my se těšíme, až hasičátka uvidíme při jejich závodech…!

S dobrovolnými hasiči se neloučíme na dlouho, neb již příští sobotu chci stihnout obě krajské akce KSH, jednu v Ostřetíně na setkání zasloužilých hasičů Pardubického kraje, jakož i konferenci KSH Královéhradeckého kraje v Ústřední hasičské škole v Bílých Poličanech.

A Vy mějte úspěšné dny!

 

Více fotografií v naší fotogalerii:

http://www.miroslavantl.cz/fotogalerie/771-shromazdeni-sdh-pardubice

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

STAROSTOVÉ RYCHNOVSKA NAVŠTÍVILI SENÁT více... ZÁSADNÍ ZPRÁVA PRO OBČANY RYCHNOVSKA: NAŠE NEMOCNICE je zřejmě V OHROŽENÍ…! více... BEZPEČNOST + ZDRAVOTNICTVÍ NA RYCHNOVSKU = VÝBORNÉ ZPRÁVY :-) více... „BOSSING“ V RYCHNOVSKÉ NEMOCNICI…?! více... Zobrazit další zprávy

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU