ZÁSLUŽNÁ MEDAILE OD DOBROVOLNÝCH HASIČŮ JE PRO MNE VYZNAMENÁNÍM

vydáno 23.10.2018 21:04 | autor: Miroslav Antl

V historickém rytířském sále na hradě Kunětická hora jsem u příležitosti oslav 100. výročí vzniku Československa jsem převzal z rukou starosty OSH Pardubice Bohuslava Cermana Záslužnou medaili II. stupně. A protože si dlouhodobě práce hasičů vážím, neb jsou krom činnosti záchranářské i pilířem kulturního a společenského života obci – a zejména garantem výchovy a výcviku generace malých hasičů, je medaile od SDH Pardubice pro mne skutečným vyznamenáním. A tak znělo i moje poděkování za hasičské ocenění mé práce pro ně :-)

Záslužnou medailí III. stupně převzalo za dlouholetou aktivní činnost ve sdružení 15 hasičů okresu Pardubice – a dalších 13 zasloužilých hasičů bylo oceněno pamětním listem a medailí u příležitosti 100. výročí vzniku samostatného státu.

Oslavná akce (za přítomnosti ředitele HZS Pardubického kraje generála Miroslava Kvasničky a představitelů OSH PU) měla důstojný a přitom pohodový průběh.

Mirek Antl

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

ZÁSADNÍ ZPRÁVA PRO OBČANY RYCHNOVSKA: NAŠE NEMOCNICE je zřejmě V OHROŽENÍ…! více... BEZPEČNOST + ZDRAVOTNICTVÍ NA RYCHNOVSKU = VÝBORNÉ ZPRÁVY :-) více... „BOSSING“ V RYCHNOVSKÉ NEMOCNICI…?! více... DĚTSKÁ PÉČE V NAŠÍ NEMOCNICI ZŮSTANE ZACHOVÁNA… více... Zobrazit další zprávy

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU