KDO VYHRÁL VČEREJŠÍ OKRESNÍ FOTBALOVÉ FINÁLE…? No přece NAŠI…! :-)

vydáno 27.09.2018 20:28 | autor: Miroslav Antl

Ale to bylo jasné už před zápasem, když se hrálo pohárové finále OFS Rychnov nad Kněžnou, tedy mého senátního obvodu, kam logicky patří oba týmy :-) A tak jsem se pozdravil se starosty obou měst – a fandil rozhodčím, byť včera moc práce s rozhodováním/“pískáním“ neměli. Obě mužstva hrála korektně, penalty byly jasné. Kostelečtí měli od začátku do konce převahu – a nebýt výborných zásahů brankáře Borohrádku Jana Nývlta, mohlo být skóre ještě vyšší. Výsledek finále tak byl úplně shodný s tím nedělním, kdy FC Kostelec n. O. v rámci Okresního přeboru II. třídy porazil Lokomotivu Borohrádek stejným poměrem, tedy 5:0.

Finálový zápas se odehrál před televizními kamerami (cca 3.500 sledujících diváků) a na stadionu ve Zdelově bylo 435 diváků, což je krásná návštěva.

Nutno znovu pochválit organizátory akce, zejména Miroslava Martínka z OFS RK a jeho kolegy i precizně sehranou skupinu kolem Honzy Duška. Byla to skvělá propagace fotbalu Rychnovska, jakož i výborná motivace pro malé a mladé fotbalisty.

Závěrem je třeba dodat, že krom zasloužené gratulace týmu Kostelce n. O. patří velká pochvala Borohrádku za jejich vynikající práci s mládeží (6 mládežnických družstev!).

Průběh celého utkání je k vidění na následujícím odkazu:

https://www.youtube.com/watch?v=wcmb1Grk8Zs

 (v poločase, v čase 1:08:55, jsem odpovídal na dotazy moderátora Honzy Duška :-) )

Další údaje k průběhu zápasu, jména úspěšných střelců aj. určitě najdete v denním tisku nebo na svazových stránkách (https://souteze.fotbal.cz/zapasy/zapas/16eec7c0-5d28-4ef6-bedc-ce7ee451311f), fotografie kromě Míry H. poskytl tradiční dokumentarista sportovních akcí na Rychnovsku Petr Reichl (www.fotbalfoto.cz) :-)

 

S „Holubcovským“ zvoláním "Sportu zdar a fotbalu zvlášť, vážení přátelé televizní kopané" :-)

Vám přeji zdravé dny!

Mirek Antl

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

STAROSTOVÉ RYCHNOVSKA NAVŠTÍVILI SENÁT více... ZÁSADNÍ ZPRÁVA PRO OBČANY RYCHNOVSKA: NAŠE NEMOCNICE je zřejmě V OHROŽENÍ…! více... BEZPEČNOST + ZDRAVOTNICTVÍ NA RYCHNOVSKU = VÝBORNÉ ZPRÁVY :-) více... „BOSSING“ V RYCHNOVSKÉ NEMOCNICI…?! více... Zobrazit další zprávy

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU