Pojízdná senátorská kancelář má novou tvář

vydáno 03.07.2018 08:48 | autor: Redakce webu

POJÍZDNÁ SENÁTORSKÁ KANCELÁŘ MÁ NOVOU TVÁŘ, aneb jak jsme „plasticky operovali“ ANTLONA

Pohled do rodného listu naší Pojízdné senátorské kanceláře zvané "ANTLON" uvádí datum první registrace 13.06.1990. V polovině června jsme tedy oslavili 28. narozeniny a jako dárek jsme našemu oslavenci opravili tvář a vlastně celou hlavu (čti: kabinu :-)). A v nové úpravě jsme včera poprvé vyrazili do regionu.

Fakt moc děkujeme Romanovi, Zdenkovi a Karlovi, kteří vše zrealizovali a odvedli skvělou práci…!

Škoda jen, že nemáme na opravu Antlona celého, utratili bychom tím finance, kterými podporujeme regionální akce - a to samozřejmě nechceme.

I tak myslíme, že nám Antlon „kosmeticky“ zkrásněl :-)  Ostatně i on musí zůstat fit, oslavit s námi třicátiny, poté „Kristovy léta“ – a dožít se s námi (ve zdraví a v „autopohodě“) i „abrahámovin“ :-)

Tak na viděnou na prázdninových cestách po regionu – a Vy buďte zdraví v jakémkoliv věku!

Posádka Pojízdné senátoské kanceláře

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

BEZPEČNOST + ZDRAVOTNICTVÍ NA RYCHNOVSKU = VÝBORNÉ ZPRÁVY :-) více... „BOSSING“ V RYCHNOVSKÉ NEMOCNICI…?! více... DĚTSKÁ PÉČE V NAŠÍ NEMOCNICI ZŮSTANE ZACHOVÁNA… více... SITUACE V RYCHNOVSKÉ NEMOCNICI SE MUSÍ ŘEŠIT IHNED…!!! více... Zobrazit další zprávy

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU