TURNAJ UEFA REGIONS CUP 2018 ZAHÁJEN

vydáno 29.06.2018 14:28 | autor: Miroslav Antl

Dne 14. června odpoledne jsme společně se starostou města Trutnov poslancem Ivanem Adamcem a předsedou Krajského fotbalového svazu Vaškem Andrejsem zahájili na stadionu v Trutnově kvalifikační turnaj UEFA Regions Cup, ve kterém Českou republiku reprezentují amatérští fotbalisté (bez profesionální smlouvy) právě z našeho Královéhradeckého kraje. Ti se v úvodním zápase střetli s reprezentanty Bosny a Hercegoviny – a NAŠI REPREZENTANTI JASNĚ ZVÍTĚZILI 4:0 :-)  BLAHOPŘEJEME...!

Pohár regionů UEFA Regions Cup je mezinárodní fotbalová soutěž, která od roku 1999 navazuje na mistrovství Evropy amatérů ve fotbale. Každou zemi reprezentuje výběr jednoho regionu, který vyhrál domácí kvalifikaci. Všechny členské země UEFA se utkají v základních kvalifikačních skupinách, z nichž vzejde osm účastníků závěrečného turnaje.

Já jsem v úvodu pogratuloval našim reprezentantům z KHK, ale i ostatním, neb už VŠICHNI ZVÍTĚZILI = ve svých zemích. Všem jsem popřál co nejlepší výkony, s nimiž by byli spokojeni, když vyhrát by měl ten nejlepší. A samozřejmě fair play hru bez zranění…!

To ostatně přeji i Vám = v každodenním životě.

Mirek Antl

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

BEZPEČNOST + ZDRAVOTNICTVÍ NA RYCHNOVSKU = VÝBORNÉ ZPRÁVY :-) více... „BOSSING“ V RYCHNOVSKÉ NEMOCNICI…?! více... DĚTSKÁ PÉČE V NAŠÍ NEMOCNICI ZŮSTANE ZACHOVÁNA… více... SITUACE V RYCHNOVSKÉ NEMOCNICI SE MUSÍ ŘEŠIT IHNED…!!! více... Zobrazit další zprávy

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU