BASKEŤÁCKÉ SETKÁNÍ V ZOO DK

vydáno 10.06.2018 08:51 | autor: Miroslav Antl

(https://safaripark.cz/)

Ve čtvrtek 7.6. jsem se po skončení schůze Správní rady ZOO ve Dvoře Králové potkal s další legendou, tentokráte východočeskou, s FRANTIŠKEM BURGREM. Setkání s o 20 cm vyšším kamarádem jsou vždy plná radosti a veselých baskeťáckých historek (z éry ligového basketu v Hradci Králové a zejména z Pardubic) Tentokráte jsme mj. zavzpomínali na „spanilé turnajové jízdy“ s Basketbalovým klubem veteránů HK do SRN a Francie :-)

A ten odkaz v titulku je doporučení k návštěvě ZOO DK, která se neuvěřitelně rozvíjí – a pokud se Vám poštěstí sehnat ubytování, což je zejména v létě takřka nemožné, bude to pro všechny (opakovatelný) zážitek… My s Frantou jsme v tamním restaurantu LEMUR stihli ochutnat silné hořké africké pivo (vařené podle starých plzeňských receptur) i výborné jihoafrické víno :-)

A o víkendu s Mírou H. zas vyjíždíme „Antlonem“ do regionu na sportovní a společenské akce – a Vy mějte pohodový červnový víkend…!  

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

BEZPEČNOST + ZDRAVOTNICTVÍ NA RYCHNOVSKU = VÝBORNÉ ZPRÁVY :-) více... „BOSSING“ V RYCHNOVSKÉ NEMOCNICI…?! více... DĚTSKÁ PÉČE V NAŠÍ NEMOCNICI ZŮSTANE ZACHOVÁNA… více... SITUACE V RYCHNOVSKÉ NEMOCNICI SE MUSÍ ŘEŠIT IHNED…!!! více... Zobrazit další zprávy

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU