MÓDNÍ PŘEHLÍDKA MÍSTO SPORTOVNÍHO TURNAJE

vydáno 07.05.2018 16:45 | autor: Miroslav Antl

Také mne to překvapilo, ale tentokrát jsem fakt podpořil finančně a zaštítil módní přehlídku. Ale to už víte z předchozích našich zpráv. A udělali jsme s Mírou Hofmannem výborně, neb to byla „super-akce“. Skvěle zorganizovaná show, kterou na regionální úrovni jen tak neuvidíte… A na rozdíl od sportu mne z módy klouby nebolí :-) 

Sobotní módní přehlídka firmy Odehnal v rychnovském společenském centru byla opravdu parádním zážitkem. Fakt, že více než 300 vstupenek bylo vyprodáno již 3 týdny před konáním akce, svědčí o popularitě přehlídek této doudlebské firmy. Tato byla v pořadí již devátá a návštěvníci se ve třech blocích mohli seznámit zejména s módními trendy jara a léta 2018. A pokud se o módu zajímáte tak vězte, že v módě jsou letos pastelové (nikoliv „postelové“ :-) ) barvy a květinové vzory :-) A za nás s Mírou doporučujeme šaty kratší :-)

Musíme velmi pochválit Janu Benešovou a Leoše Stibora, jakož i celý jejich realizační tým, za bezchybnou součinnost a vysokou společenskou úroveň této prospěšné a přínosné akce, když i díky podpoře místních firem jsme na závěr mohli předat domácímu Hospicu Setkání šek na 30 000,-Kč.

A díky moderátorovi Honzovi Duškovi, který nás večerem provázel s profesionálním nadhledem, humorem a šarmem jemu vlastním, jsme si užili takřka čtyři hodiny zábavy a pohody. Takže tímto přejeme májovou pohodu i Vám! My zítra vyjíždíme oslavit Den vítězství mezi nejmenší hasiče :-)

Mirek Antl

 

Fotografie v naší fotogalerii:

http://www.miroslavantl.cz/fotogalerie/689-modni-prehlidka-misto-sportovniho-turnaje

 

KOMENTÁŘE

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

BEZPEČNOST + ZDRAVOTNICTVÍ NA RYCHNOVSKU = VÝBORNÉ ZPRÁVY :-) více... „BOSSING“ V RYCHNOVSKÉ NEMOCNICI…?! více... DĚTSKÁ PÉČE V NAŠÍ NEMOCNICI ZŮSTANE ZACHOVÁNA… více... SITUACE V RYCHNOVSKÉ NEMOCNICI SE MUSÍ ŘEŠIT IHNED…!!! více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU