Druhý ročník prestižního General Junior Cupu vyhrála pražská Sparta

vydáno 03.03.2018 20:18 | autor: Miroslav Hofmann

Po loňské úspěšné premiéře velkého fotbalového turnaje přípravek se v rychnovské hale Romana Šebrleho konal druhý ročník General Junior Cup Masters. A opět přilákal týmy zvučný jmen, tím nejzvučnějším – Sparta Praha.

A právě finálový duel mezi domácím Spartakem Rychnov a Spartou byl opravdovým vyvrcholením turnaje. V řádné hrací době skončil zápas nerozhodně 3:3, o vítězi tedy rozhodovaly pokutové kopy. V nich byli šťastnější hráči Sparty, kteří si z Rychnova odváží krásný pohár pro vítěze.

Ale Rychnováci určitě nemusí smutnit. Po loňské třetí příčce letos došli až do finále a byli krůček od vítězství, protože celý zápas vedli a soupeř „pouze“ dotahoval.

Miroslav Antl hodnotil turnaj následovně: „Viděli jsme semifinálová klání a všechny zápasy o umístění a musím říci, že týmy od loňska udělali velký pokrok. Na většinu zápasů bylo opravdu radost se dívat.“

Třetí místo putuje zásluhou spojeného týmu Dobrušky a Opočna také na Rychnovsko, čtvrtý a bez medaile zůstal tentokrát FC Hradec Králové.

Během turnaje byl čas pohovořit i o plánované účasti přípravky Spartaku Rychnov na prestižním mezinárodním turnaji v Dusseldorfu.

„S malými Rychnováky se potkávám, dá se říci, pravidelně. Před měsícem jsem jim předával cenu na vyhlášení Nejúspěšnějších sportovců Rychnovska za rok 2017. Tým trenérů Jiřího Šťovíčka a Luboše Dýčky uspěl vloni na silně obsazeném turnaji v Německu a já jsem opět připraven pomoci při shánění finančních prostředků na jejich účast na turnaj v Dusseldorfu,“ uvedl Miroslav Antl.

Konečné pořadí 2. ročníku turnaje General Junior Cup Masters:

1. Sparta Praha, 2. Spartak Rychnov n.Kn. A, 3. Dobruška-Opočno, 4. FC Hradec Králové, 5. FK Pardubice, 6. Choceň, 7. Spartak Rychnov n.Kn. B, 8. Letohrad.

Fotografie v naší fotogalerii:

http://www.miroslavantl.cz/fotogalerie/674-turnaj-pripravek-v-rychnove-nad-kneznou

 

KOMENTÁŘE

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

BEZPEČNOST + ZDRAVOTNICTVÍ NA RYCHNOVSKU = VÝBORNÉ ZPRÁVY :-) více... „BOSSING“ V RYCHNOVSKÉ NEMOCNICI…?! více... DĚTSKÁ PÉČE V NAŠÍ NEMOCNICI ZŮSTANE ZACHOVÁNA… více... SITUACE V RYCHNOVSKÉ NEMOCNICI SE MUSÍ ŘEŠIT IHNED…!!! více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU