8. Galavečer krajského fotbalu v Jičíně se vydařil

vydáno 14.01.2018 10:40 | autor: Redakce webu

Galavečer krajského fotbalu si za sedm let vydobyl pozici vrcholné sportovní akce v kraji a ne jinak tomu bylo i při osmém ročníku, který se uskutečnil v pátek 12. ledna v Masarykově divadle v Jičíně. Za účasti předsedy Ústavně-právního výboru Senátu PČR Miroslava Antla, náměstkyně hejtmana Královéhradeckého kraje Martiny Berdychové, starosty Jičína Jana Malého a dalších vzácných hostů se předávaly ceny hned v 16 kategoriích. Vůbec poprvé v historii se galavečera zúčastnil také předseda FAČR Martin Malík.

Moderátorské taktovky se ujali pánové Pavel Šrefl a Aleš Javůrek. Zejména Aleš jako dlouholetý hráč a také trenér FC Hradec Králové často a rád glosoval současné fotbalové dění, a tak jsme se během večera dostali také do populární vesnice Psojedy, skočili pro pivo k Beránku píšťalce ufoukané - oceněné rozhodčí Bláže Kánské nebo shlédli medailonek na podporu trenéra Stramaccioniho. Na Miroslava Antla, který předával cenu Fair play, si Aleš připravil nefotbalovou otázku. „Všichni vás známe jako východočeského Cattaniho. Nechybí vám nyní v politice práce státního zástupce?“ A odpověď senátora Antla? Tradičně netradiční: „Jak už jsem někde řekl, chybí mi velmi, protože bylo rozhodně lepší gaunery posílat do kriminálu než je potkávat na chodbách parlamentu.“ Celý večer tak pohodově plynul a za hodinu a půl byly všechny ceny předány.

Mezi oceněnými ani tentokrát nechyběli zástupci Rychnovska. V kategorii trenér mládeže byl oceněn úspěšný trenér FC Spartak Rychnov nad Kněžnou Jiří Šťovíček. Dalším oceněným trenérem je Miroslav Pavel, dlouholetý trenér, funkcionář a duše klubu SK Přepychy a také Jan Chasák, Rychnovák, který již čtvrtým rokem působí ve službách FK Černilov. V elitní krajské jedenáctce roku najdeme jméno Jiřího Potštýnského z FC Sp. Rychnov a také Aleše Haška z Dobrušky. Do pomyslné síně slávy krajského fotbalu vstoupil pan Bohumil Rázek, jehož fotbalový život je pěvně spjat s Lípou nad Orlicí.

Všem oceněným gratulujeme, přejeme hodně dalších úspěchů a hlavně zdraví. Devátý ročník Galavečera krajského fotbalu bude hostit město Rychnov nad Kněžnou. Cti převzít na podiu pomyslný štafetový kolík za starostu Jana Skořepu se dostalo rychnovskému zastupiteli Miroslavu Hofmannovi.  Těšíme se za rok na domácí prostředí a věříme, že se město Rychnov nad Kněžnou i okresní fotbalový svaz zhostí role pořadatele na výbornou a všichni stráví v městě Karla Poláčka příjemný večer.

Fotogalerie Luboše Douděry:

http://doudera.rajce.idnes.cz/Galavecer_Kralovehradeckeho_KFS_Jicin_12.1.2018_Foto_Lubomir_Doudera/

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

BEZPEČNOST + ZDRAVOTNICTVÍ NA RYCHNOVSKU = VÝBORNÉ ZPRÁVY :-) více... „BOSSING“ V RYCHNOVSKÉ NEMOCNICI…?! více... DĚTSKÁ PÉČE V NAŠÍ NEMOCNICI ZŮSTANE ZACHOVÁNA… více... SITUACE V RYCHNOVSKÉ NEMOCNICI SE MUSÍ ŘEŠIT IHNED…!!! více... Zobrazit další zprávy

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU