Malí fotbalisté bojovali o senátorský pohár Miroslava Antla

vydáno 09.12.2017 11:09 | autor: Miroslav Hofmann

První prosincový víkend patřil na Pardubicku nejmenším fotbalistům. Okresní fotbalový svaz Pardubice uspořádal pod záštitou senátora Miroslava Antla další ročník halových turnajů přípravek. V sobotu se ve sportovní hale Dašická utkalo 10 týmů, v neděli pak o senátorský putovní pohár soupeřilo 8 týmů. „Snažím se každý rok přijet alespoň na jeden hrací den a jsem rád, že to v letošním roce vyšlo,“ uvedl Miroslav Antl, který se zúčastnil nedělních závěrečných bojů a slavnostního předání cen.

Halové turnaje přípravek už mají tradici a vládne tu vždy pohodová atmosféra. Sportovní hala Dašická poskytuje potřebné zázemí a v hledišti sleduje zápasy řada rodičů. V kategorii U8 mladších přípravek obhájil loňské vítězství tým SK Pardubičky, v kategorii U10 zvítězil tým Chvaletic, který ve finále porazil Přelovice 5:1 a odvezl si putovní pohár senátora Miroslava Antla. „Samozřejmě gratuluji vítězům, ale rád bych poděkoval všem trenérům za to, že se malým fotbalistům ve svém volném čase věnují. A tradičně chválím i celý pořadatelský tým předsedy OFS Drahoše Drábka, který opět odvedl výbornou práci a zaslouží absolutorium," uvedl Miroslav Antl.

Výsledky:

Sobota – mladší přípravky - konečné pořadí : 1. SK Pardubičky, 2. FJ Junior Pardubice, 3. AFK Horní Jelení, 4. FK Baník Chvaletice, 5. SK Nemošice, 6. TJ Přelovice, 7. SK Lázně Bohdaneč, 8.TJ Sokol Staré Hradiště, 9. TJ Sokol Semín, 10. TJ Paramo Pardubice.  Nejlepší brankář: Štěpán Horáček (AFK Horní Jelení), nejlepší hráč: Matouš Němec (TJ Přelovice), nejlepší střelec: Matyáš Němec (SK Nemošice).

Neděle – starší přípravky – konečné pořadí: 1. FK Baník Chvaletice, 2. TJ Přelovice, 3. SK Nemošice, 4. SK Lázně Bohdaneč, 5. FK Pardubice U10, 6. AFK Horní Jelení, 7. SK Pardubičky, 8. SK Holice. Nejlepší brankář: Pavel Eisner (SK Lázně Bohdaneč), Matěj Tichý (FK Baník Chvaletice), nejlepší střelec: Matyáš Novák (TJ Přelovice).

Fotografie v naší fotogalerii:

http://www.miroslavantl.cz/fotogalerie/650-turnaje-pripravek-ofs-pardubice-2017

 

KOMENTÁŘE

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

BEZPEČNOST + ZDRAVOTNICTVÍ NA RYCHNOVSKU = VÝBORNÉ ZPRÁVY :-) více... „BOSSING“ V RYCHNOVSKÉ NEMOCNICI…?! více... DĚTSKÁ PÉČE V NAŠÍ NEMOCNICI ZŮSTANE ZACHOVÁNA… více... SITUACE V RYCHNOVSKÉ NEMOCNICI SE MUSÍ ŘEŠIT IHNED…!!! více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU