S PÁNY PRIMÁŘI NA PANELU

vydáno 17.09.2017 16:58 | autor: Miroslav Hofmann

Na pondělním společném zasedání Dozorčí rady a nového Představenstva Oblastní nemocnice v Náchodě jsme se s primáři Marcelem Maršíkem (ARO RK) a Jardou Vokůrkou (chirurgie NA) domluvili, že se ve středu potkáme v naší oblíbené pivnici na Panelu v Rychnově nad Kněžnou = u piva se dají i pracovní problémy řešit s větším nadhledem.

A pokud jde o nově zjištěné desetimiliónové dluhy a.s. ON Náchod, zatajované předchozím Představenstvem, slíbil jsem řediteli Zdravotnického holdingu (ZH) KHK i nové ředitelce ON Náchod, že jim coby trestní právník a bývalý státní zástupce pomohu se specifikováním dalších trestních oznámení. Je velkou chybou, že dozorčí rady v rámci ZH KHK nemají ve stanovách ON pravomoc k předchozímu souhlasu, jakož i možnost následné kontroly, mj. při uzavíráním smluv, u podnikatelských záměrech společnosti včetně finančních plánů a rozpočtů, k zásadním personálním změnám atd.

KOMENTÁŘE

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy


Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU