Na soutěži v požárním útoku v Komárově

vydáno 06.09.2017 12:35 | autor: Miroslav Hofmann

Sobotní výjezd do regionu jsme začali sportovně – v plaveckém bazénu v Hradci Králové jsme úspěšně zdolali kilometrovou trať. V restauraci Kobyla u zimního stadionu jsme pak výborně poobědvali a už jsme si to „hnali“ Pojízdnou senátorskou kanceláří do Komárova na soutěž dobrovolných hasičů v požárním útoku.

Jak již z našich příspěvků víte, Komárov je jednou z částí obce Dolní Roveň (další části jsou Horní Roveň, Litětiny, Dolní Roveň). Začátkem června jsme v Horní Rovni s dobrovolnými hasiči slavili 140 let založení jejich sboru, takže se z 8 kilometrové obce snažíme poznávat všechny její části.

Závody v Komárově jsme navštívili již v loňském roce a také v letošním roce jsme se zde kromě dobrovolných hasičů setkali s paní starostkou IvouVinařovou. Popovídali jsme o dění v obci a paní starostka zavzpomínala na povodně, které obec zasáhly v roce 2013.

V sobotu 16. září se v obci chystají na oslavy 120 let SDH v Litětinách, tak uvidíme, jestli budeme stíhat časový harmonogram a objevíme další část Dolní Rovně :-)

KOMENTÁŘE

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy


Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU