Bez Zdelovské lávky by to nebylo správné léto

vydáno 10.08.2017 16:47 | autor: Miroslav Hofmann

Bez Zdelovské lávky se sportovním komentátorem a kamarádem Štěpánem Škorpilem by to nebylo to správné léto. V sobotu 5. srpna jsme se opět po roce sešli na zdelovském koupališti, kde jsme sledovali na 150 soutěžících v tradičních disciplínách běhu přes pevnou a plovoucí lávku a prestižní závod dvojic na trakaři. Starosta Míra Bozetický sehnal opět skvělé ceny pro nejrychlejší závodníky a zařídil také krásné slunečné počasí. Není divu, že si na 16. ročník této oblíbené sportovně-společenské akce našlo do areálu cestu přes 500 návštěvníků.

„Na Zdelovské lávce je každoročně pohodová a přátelská atmosféra. Mnohé závodníky již za ty roky známe a těšíme se na jejich výkony. Letos překvapili nejmenší kluci, běžet přes lávku pod 10 vteřin je opravdu skvělý výkon. Jsem moc rád, že opět přijel Štěpán Škorpil, přestože právě probíhá v Londýně mistroství světa v atletice. Diváci tak nepřišli o jeho nezaměnitelný komentář a večer už jsme ho mohli slyšet, jak komentuje na Eurosportu svoji oblíbenou atletiku,“ řekl Miroslav Antl.

Další víkend je před námi, užijte si ho a třeba se uvidíme na „Gulášových slavnostech“ v Bolehošti. Letos chtějí pořadatelé překonat loňských 450 litrů gulášů, tak jsme zvědaví :-)

 

Takto to vypadalo letos na Zdelovské lávce:

 http://www.miroslavantl.cz/fotogalerie/617-zdelovska-lavka-2017

 

 

KOMENTÁŘE

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy


Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU