Nová fotbalová sezóna začala

vydáno 01.08.2017 21:02 | autor: Miroslav Hofmann

Sobota 29. července odstartovala další fotbalovou sezónu v našem regionu. Na pořadu byly totiž první zápasy okresního i krajského poháru mužů. A k tomu fotbalový svátek v Deštném v Orlických horách, kam zavítala Stará garda Sparty Praha.

Z bohaté nabídky sobotních zápasů jsme vybrali právě utkání sparťanů na Deštném a pak duel nováčka I.B třídy AFK Častolovice s čtvrtým týmem krajského přeboru uplynulé sezóny Spartakem Rychnov nad Kněžnou. V prvním utkání mezi All stars týmem Deštného a sparťanskými legendami určitě o výsledek nešlo, přesto byli hosté o gól dva lepší a potvrdili, že ze svého umění nic nezapomněli. O přestávce předal Miroslav Antl domácímu týmu zdravotní balíček s různými tejpy, obstřiky a obinadly. „Myslím, že se můžou po dnešním zápase některým hráčům hodit,“ komentoval s úsměvem Miroslav Antl.  Během zápasu proběhla řada setkání, mnohdy nečekaných, ale o to příjemnějších. Miroslav Antl slíbil paní starostce Aleně Křížové, že Pojízdnou kanceláří dorazí již příští týden na zahájení 26. ročníku Svátků skla.

Druhý sobotní zápas byl o poznání vyhecovanější a konečný výsledek Častolovice – Rychnov 2:4 dává tušit, že domácí neprodali svoji kůži lacino. Hosté vedli v poločase již 3:0, ale Častolovickým se podařilo ve druhém poločase utkání dvěma brankami zdramatizovat. Děkujeme místostarostovi Častolovic a duši místního fotbalu Miloši Tichému za péči, kterou věnoval celé naší posádce Antlonu, zdravíme také Aleše Kuhna, který se s námi podělil o zápasové dojmy, i další aktéry sobotního duelu a přejeme oběma týmům úspěšnou sezónu 2017/2018!

Za týden nás čeká Tavení skla dřevem v Deštném a také sobotní Zdelovská lávka s moderátorem Štěpánem Škorpilem. Mějte krásné léto!

Fotografie v naší fotogalerii:

http://www.miroslavantl.cz/fotogalerie/613-fotbalove-utkani-na-destnem-a-v-castolovicich

 

KOMENTÁŘE

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy


Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU