Výstava závodních speciálů v Houdkovicích pod záštitou senátora Antla

vydáno 07.07.2017 13:21 | autor: Miroslav Hofmann

Ve středu 5. července uspořádal Sbor dobrovolných hasičů Houdkovice ve spolupráci s JCH rallye team Semechnice Výstavu závodních speciálů. Brány areálu se otevřely v 9 hodin a bylo opravdu na co se dívat – od velkých "dakarských" kamionů, přes silniční a autokrosové speciály, po čtyřkolky a motocykly. Na své si přišli milovníci historických kousků i těch současných. Nechyběla ani trať, na které se v různých exhibičních vystoupeních vystavené "exponáty" proháněly.

Miroslav Antl převzal již třikrát nad akcí záštitu, pravidelně ji podporuje ze svého fondu a jako příznivec rychlých kol si nenechal letošní výstavu ujít: „Byl jsem zde v roce 2013 na výstavě vojenské techniky a moc se mi tu líbilo. Organizátoři opět odvedli obrovský kus práce a mě jen trochu mrzí, že tu nemůžou být moji kamarádi Karel a Milan Lopraisovi, třeba se svou legendární „Pumou“, trojnásobnou vítězkou Dakaru. Jak víte, v těchto dnech se jede Rallye Hedvábná stezka (Silk Way Rally) a Aleš Loprais jede s novou Tatrou v týmu InstalForex.  Ale slíbil jsem, že s Lopraisovými přijedu do regionu, jen co jim to časový harmonogram dovolí,“ řekl při zahájení Miroslav Antl.

Za jeden den výstavy si do areálu v Houdkovicích našly cestu tisíce návštěvníků, a tak organizátoři mohli být spokojeni. „Největší strach jsme měli z počasí, a to vyšlo. Příště bychom rádi zopakovali výstavu vojenské techniky, která měla také velký úspěch,“ líčí plány jeden z organizátorů Jirka Řízek.

 

Fotografie v naší fotogalerii:

http://www.miroslavantl.cz/fotogalerie/605-vystava-zavodnich-specialu-v-houdkovicich

KOMENTÁŘE

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy


Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU