Na HAPU v Havlovicích

vydáno 05.07.2017 18:23 | autor: Miroslav Hofmann

HAPO, pro fotbalisty zkratka, kterou netřeba dále představovat. Pro nefotbalisty - HAvlovický POhár, jeden z největších fotbalových turnajů v České republice. V letošním roce se hrál jubilejní 40. ročník a my jsme byli u toho.

Společně s předsedou Krajského fotbalového svazu Václavem Andrejsem a Jardou Kociánem, předsedou Havlovického svazu malého fotbalu jsme sledovali nedělní boje ve finálových skupinách. Shodli jsme se, že úroveň zápasů převyšovala Mistrovství ČR v malé kopané, které jsme zde sledovali vloni v září. HAPO má prostě zvuk a účastní se ho amatéři, hráči malého fotbalu, ale i hráči z vyšších soutěží velkého fotbalu. A tak jsme mohli na trávníku vidět nadějné mládí z FC Hradec Králové, známé tváře krajského fotbalu i Patrika Levčíka, nejlepšího hráče na nedávném Mistrovství Evropy v malém fotbale v Brně.

Vítězem se stal nakonec pravidelný účastník turnaje trutnovský Švery team, který ve finále až po penaltovém rozstřelu porazil další trutnovský tým Cuba Libre.

Do nádherného prostředí ve sportovním areálu v podkrkonošských Havlovicích se určitě brzy vrátíme. Již v září se zde totiž konají sportovní soutěže okolních základních škol, které již třetím rokem podporujeme… :-)

Více o turnaji slovem i obrazem v Krkonošském deníku:

http://krkonossky.denik.cz/fotbal_region/obrazem-jubilejni-hapo-ovladl-kejzlaruv-svery-team-20170703.html

http://krkonossky.denik.cz/galerie/havlovicky-pohar-2017.html?mm=7896456&photo=14&back=1287100179-1031-23

Stránky turnaje:

http://havlovickypohar.webnode.cz/

https://www.facebook.com/havlovickypohar/

Naše fotogalerie:

http://www.miroslavantl.cz/fotogalerie/603-na-hapu-v-havlovicich

 

 

KOMENTÁŘE

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy


Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU