„SPORTU ZDAR A FOTBALU ZVLÁŠŤ“

vydáno 09.07.2020 08:43 | autor: Miroslav Antl

To byl proslulý pozdrav zakladatele a prvního moderátora tradičního pořadu ČT Branky, body, vteřiny Vítka Holubce – a naše heslo pro senátorský fotbalový pohárový turnaj, uspořádaný pod mou záštitou OFS Rychnov nad Kněžnou. Zatímco další náš fotbalový turnaj s OFS Pardubice bude pokračovat i v srpnu, ten rychnovský jsme společně s předsedou OFS RK Milošem Židíkem a 1. místopředsedou Mírou Martínkem slavnostně ukončili v neděli předáním velkého senátorského poháru a dalších darů vítěznému týmu TJ Sokol Kostelecká Lhota v rámci posledního turnajového utkání s domácím TJ Baník Vamberk, z. s.

V závěrečném hodnocení jsme se všichni shodli, že fotbal všem chyběl a těmito turnaji ve dvou „našich“ okresech jsme ho prakticky restartovali :-) Turnaj si pochvalovali i hráči a diváci – a my děkujeme za jejich nasazení i účast! :-)

A Vám přejeme krásné (byť poněkud chladné) dny – pokud možno s aktivním pohybem :-)

Mirek Antl

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... HEJTMAN ŠTĚPÁN PODRAZIL „SVOU“ NEMOCNICI :-( více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... Zobrazit další zprávy

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU