KAŽDOROČNĚ VE STEJNOU DOBU…

vydáno 17.05.2020 11:38 | autor: Miroslav Antl

Tentokráte vybíráme z nabitého loňského víkendu dvě akce. Již jedenáct let pořádá ZUŠ Rychnov nad Kněžnou festival pěveckých sborů „BUDE NÁS PĚT“. Účastní se ho sbory od nás i ze zahraničí. Vloni například legenda dětského sborového zpěvu šumperští Motýli. Festival podporuji ze svého fondu již pět let - a připomínám (si) napři. krásná vystoupení rychnovských Ptáčat a Kvítku z Litomyšle na Zámku v Potštejně při jubilejním 10. ročníku.

Bohužel, letos nemohla pokračovat ani Podorlická rally, nad jejímž loňským premiérovým ročníkem jsem převzal záštitu, když zejména díky kamarádu Karel Loprais a jeho rodině mám k automobilovému sportu velmi blízko. Minule se na startu v Opočně představilo 72 posádek z celé ČR – a celá akce byla vskutku vydařenou premiérou, kdy jezdci i diváci chválili výborné organizátory.

Těšíme se, že příští rok NÁS zas BUDE PĚT - i na startu (všech zrušených) akcí! :-)

A Vám všem přeji krásný zbytek víkendu a úspěšný vstup do nového týdne! :-)

Mirek Antl

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... HEJTMAN ŠTĚPÁN PODRAZIL „SVOU“ NEMOCNICI :-( více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... Zobrazit další zprávy

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU