DOBŘÍKOVSKÉ RZY DĚJIŠTĚM dalšího MASOPUSTU

vydáno 23.02.2020 20:42 | autor: Miroslav Antl

Dobříkovské masopustní oslavy se letos posunuly do části obce, zvané Rzy – a my s Láďou Valtrem a Mírou Hofmannem jsme tam přejeli „Antlonem“ rovnou z toho choceňského. A tamní XIV. ročník byl i pracovní. Místní komunikaci (II/315) totiž nechce nikdo opravit, tak se to rozhodli Dobříkovští napravit sami, a to během masopustního průvodu :-) Maškary mnozí účastníci vyměnili za žluté a oranžové vesty, lopaty a kolečka. Ale samozřejmě nechybělo pohoštění, pití, jakož i hudba v podání Choceňačka i taneční kreace. Já jsem tentokráte nasadil „krycí“ plnovous à la Rumcajs, jen místo včel jsem v něm měl drobečky z chlebíčků J Díky Dobříkovským za pohodovou akci...!

No, a pokud by šly veškeré silniční opravy stejně jako v sobotu v Dobříkově, mohli jsme možná už jezdit po nové silnici I/35, resp. po dálnici z HK do OL :-) :-)

I v posledním únorovém týdnu buďte hlavně (neobyčejně) zdrávi! :-)

Mirek Antl

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnovská nemocnice je řadu let mojí prioritou...! více... NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... HEJTMAN ŠTĚPÁN PODRAZIL „SVOU“ NEMOCNICI :-( více... Zobrazit další zprávy

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU