ORLICKÝ MARATON - a SKVĚLÍ ORGANIZÁTOŘI SKI SKUHROV…!

vydáno 01.02.2020 19:30 | autor: Miroslav Antl

Tři týdny pořadatelé z Wikov SKI Skuhrov nad Bělou usilovně připravovali 36. ročník ORLICKÉHO MARATONU. Minulý víkend ještě spousta sněhu, sluníčko, ideální tratě... Slovy místopředsedy skuhrovského oddílu Miloše Zemana: „Reklama na zimu“ :-) Jenže teplé počasí uplynulých dní a noční déšť vykonaly své a zmařilo neuvěřitelné úsilí obětavých organizátorů. Start závodu se stejně jako v roce 2018 nejprve přesunul z Deštného na Šerlich - a z něj dnes ráno ještě o pár set metrů výš. A dnes museli dokonce organizátoři nedělní závody úplně zrušit. Naši tradiční nedělní účast jsme proto narychlo změnili na sobotní a odpoledne už jsem opět předával ceny nejlepším běžkařům. I oni pořadatele chválili – a všichni (jsme) jim děkovali za kvalitní trať (i za těchto jarních podmínek)…!!!

Vy si užijte poslední sníh, anebo třeba na procházce příp. obdivujte sněženky, sasanky aj. :-)

A pozor: kdybyste narazili na kočičky, tak ty se netrhají, ale hladí :-) A dětem, učitelům, rodičům… přejeme krásné, zdravé a bezpečné jarní prázdniny…! :-)

Mirek Antl

Článek na webu SKI TOUR:

https://www.ski-tour.cz/clanky/6115-sobotni-orlicky-pulmaraton-zna-sve-viteze-nejrychlejsi-jsou-graf-a-kolinova

 

Více fotografií na:

http://www.miroslavantl.cz/fotogalerie/989-orlicky-maraton-2020

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnovská nemocnice je řadu let mojí prioritou...! více... NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... HEJTMAN ŠTĚPÁN PODRAZIL „SVOU“ NEMOCNICI :-( více... Zobrazit další zprávy

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU