50. NAROZENINY AFRICKÉ MATEŘSKÉ ŠKOLY V HOLICÍCH

vydáno 11.11.2019 09:24 | autor: Miroslav Antl

Významné kulaté narozeniny oslavila v sobotu Mateřská škola Holubova Holice. A oslava to byla důstojná, vážnější za zvuku harfy, i veselá v afrických rytmech. Jak by také ne, vždyť školka nese přívlastek „AFRICAN SCHOOL - KARIBU SANA“ a od roku 2015 spolupracuje se Safari Park Dvůr Králové, kde adoptovala želvy obrovské. Celá školka je vyzdobená africkými motivy, na chodbě klidně potkáte žirafu a děti chodí do některé ze tříd Hrošíků, Želviček, Lvíčat, Slůňat, Žirafek či do velinského Baobabu.

Já jsem ve své stručné zdravici mj. zmínil naši společnou návštěvu Safari parku, zdobení vánočních stromečků a „prohánění“ želv – a slíbil jim další zpestření jejich plánované prosincové návštěvy ZOO, což jsem dnes „operativně“ dohodl s panem ředitelem Rabasem :-)

Přejeme milé paní ředitelce Lence Chotěnovské a všem jejím kolegyním aj. - a samozřejmě dětem - další krásné roky v jejich úžasné „Safari-školce“…! :-)

A Vám všem vinšujeme úspěšný a hlavně zdravý nastávající týden! :-)

Mirek Antl

 

Více fotografií v naší fotogalerii:

http://www.miroslavantl.cz/fotogalerie/952-50-let-ms-holubova-holice

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... HEJTMAN ŠTĚPÁN PODRAZIL „SVOU“ NEMOCNICI :-( více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... ZÁSADNÍ ZPRÁVA PRO OBČANY RYCHNOVSKA: NAŠE NEMOCNICE je zřejmě V OHROŽENÍ…! více... Zobrazit další zprávy

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU