PĚVECKÁ EXHIBICE CHOCEŇSKÝCH UMĚLECKÝCH ŠKOLÁKŮ :-)

vydáno 01.11.2019 23:03 | autor: Miroslav Antl

Dnes večer jsem mohl v Panském domě v Chocni pozdravit žáky, učitele i rodiče Základní umělecké školy Choceň – na vskutku krásném a působivém koncertu jejich pěveckého oddělení. Ve své úvodní zdravici jsem mj. připomněl veleúspěšné vystoupení a vzornou reprezentaci jejich spolužáků z Dechového orchestru ZUŠ Choceň před dvěma lety ve Valdštejnských zahradách. A pak už jsem s ostatními nadšeně sledoval a tleskal výborným pěveckým výkonům žákyní a žáčka/zpěváčka, kteří za doprovodu hudební skupiny Adéla zazpívali rockové balady od legendárních Scorpions, Naazareth, Arakain, Metallica, Helloween aj.

V závěru potvrdily své vynikající kvality i jejich vedoucí, tj. ředitelka školy Ivona Filipová a učitelka Aneta Šilhánková. Vydařený koncert vtipně a s přehledem moderovaly zpěvačka Šárka Vaňková a Hanka Jiroutová. Takže pro nás umělecký zážitek a potřebný relax na závěr pracovního týdne.

A Vy mějte povedený víkend, avšak „… na dušičky pozor dejte, do mechu v lese si nelehejte…“ (jak zpívá Daniel Landa :-))

Mirek Antl

 

Více fotografií v naší fotogalerii:

http://www.miroslavantl.cz/fotogalerie/946-zus-chocen-zpiva-balady

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

HEJTMAN ŠTĚPÁN PODRAZIL „SVOU“ NEMOCNICI :-( více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... ZÁSADNÍ ZPRÁVA PRO OBČANY RYCHNOVSKA: NAŠE NEMOCNICE je zřejmě V OHROŽENÍ…! více... BEZPEČNOST + ZDRAVOTNICTVÍ NA RYCHNOVSKU = VÝBORNÉ ZPRÁVY :-) více... Zobrazit další zprávy

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU