DOTACE PRO MLÁDEŽNICKÝ SPORT V REGIONU – „SENÁTORSKÁ VÝZVA“

vydáno 16.10.2019 17:53 | autor: Miroslav Antl

Článek senátora Petr Karpíška:

PODPORA SPORTOVNÍCH KLUBŮ

Jako předseda senátního podvýboru pro sport jsem včera svolal jeho schůzi a přizval jsem na ni náměstka pro řízení sekce sportu a mládeže na ministerstvu školství Karla Kováře, protože jsem považoval za nutné upozornit na problém s vyplácením dotací pro sportovní kluby.

Z šesti tisíc klubů, které o dotaci letos žádaly, jich 300 příspěvek na tento rok neobdrželo, jelikož nevyplnily jeden z potřebných formulářů. Pro některé by nezískání dotace bylo velkým problémem pro chod mládežnických klubů, a proto jsme jako podvýbor pro sport také přijali usnesení požadující vyplacení těchto finančních prostředků..

 

A můj komentář k jednání:

Samozřejmě jsem ani na tomto důležitém jednání Podvýboru pro sport nechyběl – a s ohledem na naše výborové doporučující usnesení ve vztahu k MŠMT vyzývám předsedy sportovních mládežnických klubů mého senátního obvodu č. 48, kterým ministerstvo pro dílčí pochybení žádost zamítlo, aby s listinnými podklady kontaktovali mého asistenta Míru Hofmanna (hofmann@miroslavantl.cz)

Mirek Antl

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

HEJTMAN ŠTĚPÁN PODRAZIL „SVOU“ NEMOCNICI :-( více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... ZÁSADNÍ ZPRÁVA PRO OBČANY RYCHNOVSKA: NAŠE NEMOCNICE je zřejmě V OHROŽENÍ…! více... BEZPEČNOST + ZDRAVOTNICTVÍ NA RYCHNOVSKU = VÝBORNÉ ZPRÁVY :-) více... Zobrazit další zprávy

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU