IN VINO GAUDIUM EST :-)

vydáno 07.09.2019 18:36 | autor: Miroslav Antl

Ve víně je možná i pravda, ale kdo ji u nás chce slyšet…?! Takže někdo ji hledá ve víně (jiný třeba u šicího stroje "VERITAS"J:-)), já však nacházím v dobrém víně hlavně radost a potěchu :-) (= GAUDIUM), jakož i pohodu a dobrou společnost (bez politiků:-)).

A proto jsme i letos navštívili Jiráskovy sady, které již popáté otevřely brány milovníkům dobrého vína a jídla, a to díky akci s názvem Svátek vína na soutoku. V rámci vyhlášení vítězných vín jsem předal ocenění za nejlepší kolekci českých vín zástupci Školního statku Mělník. Posezení s kamarády, mezi kterými nechyběl kolega senátor prof. Jaroslav Malý, nebo kamarád-baskeťák Mirek Forman, se protáhlo (tradičně již:-)) do pozdních večerních hodin, když je stále o čem povídat - a bylo co chutnat :-)

Dnešní sobota je již (po návratu z náročné pracovní cesty ÚPV v Haagu) odpočinková. Obrovskou radost mi/nám zas udělal český basketbal na MS v Číně dalším neuvěřitelným a naprosto zaslouženým vítězstvím = VELKÁ GRATULACE...!!! 

A Vy mějte víkend, jaký potřebujete! :-)

Mirek Antl

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... STAROSTOVÉ RYCHNOVSKA NAVŠTÍVILI SENÁT více... ZÁSADNÍ ZPRÁVA PRO OBČANY RYCHNOVSKA: NAŠE NEMOCNICE je zřejmě V OHROŽENÍ…! více... BEZPEČNOST + ZDRAVOTNICTVÍ NA RYCHNOVSKU = VÝBORNÉ ZPRÁVY :-) více... Zobrazit další zprávy

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU