MISTROVSTVÍ REPUBLIKY V NOHEJBALE – A DALŠÍ AKCE

vydáno 21.06.2019 15:08 | autor: Miroslav Antl

A abych před dalšími víkendovými akce „zkompletoval“ ty z minulé soboty, vracím se ještě k nim, kdy jsme naše sobotní putování po regionu zahájili v Pekle (u Vamberka), kde se konalo nohejbalové Mistrovství ČR dvojic starších žáků. Tam jsem při zahájení přivítal všechny malé nohejbalisty, popřál jim úspěšná víkendová utkání bez zranění – a samozřejmě popřál vítězství domácím, ale i holickým nohejbalistům, když oba týmy patří do mého senátního obvodu :-)

Poté jsme absolvovali ty tři akce, o nichž jsem již psal – a z Vyhlídky jsme přejeli na 2. poločas fotbalového derby mezi domácím Kostelcem nad Orlicí a rychnovskými fotbalisty, kteří potřebovali k záchraně v soutěži „urvat“ aspoň jeden bod (remízou). Po prvním poločase vedli hosté 3:0, což domácí publikum neslo nelibě, v tom druhém domácí vsítili dva góly, takže konečný stav 2:3 zachoval derby i pro další ročník soutěže.

A závěr soboty nás zastihl na Srazu rodáků obce Rokytno mezi stovkami občanů, slavících při koncertu Standy Hložka, Heidi Janků aj. I zde jsem všechny (hlasitě) pozdravil a příjemně popovídal zejména se starostkami Chvojence Jaroslavou Píšovou a Rokytna Petrou Vrbatovou.

Přeji Vám bezpečný závěr pracovního týdne – a víkend dle přání 

My ho dnes zahájíme na Galavečeru pardubického okresního fotbalu – a zítra zas s „Antlonem“ po regionu :-)

Mirek Antl

 

Fotografie ze všech tří akcí naleznete v naší fotogalerii: 

http://www.miroslavantl.cz/fotogalerie/879-mcr-v-nohejbale-zaku-a-dalsi-akce

 

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... STAROSTOVÉ RYCHNOVSKA NAVŠTÍVILI SENÁT více... ZÁSADNÍ ZPRÁVA PRO OBČANY RYCHNOVSKA: NAŠE NEMOCNICE je zřejmě V OHROŽENÍ…! více... BEZPEČNOST + ZDRAVOTNICTVÍ NA RYCHNOVSKU = VÝBORNÉ ZPRÁVY :-) více... Zobrazit další zprávy

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU