Výstava „Střípky z Orionu“

vydáno 02.10.2016 10:36 | autor: Miroslav Hofmann

Ve čtvrtek 29.9. proběhlo v předsálí jednacího sálu Senátu PČR slavnostní zahájení výstavy „Střípky z Orionu“.

Sdružení Orion působí na Rychnovsku již 18 let a zaměřuje se na podporu rodin s dětmi s handicapem.

„Se Sdružením Orion se potkávám pravidelně již 8 let na různých akcích v regionu. Děkuji paní ředitelce Mikušové, paní Červinkové a všem, kteří ve sdružení pracují za to, co děláte. Jsem rád, že jste si všichni dnešní den užili a k samotné výstavě mohu říci, že na mě obrazy působí nesmírně pozitivně. Škoda, že tu nemohou být celý rok,“ uvedl senátor Miroslav Antl, který Rychnováky do Senátu pozval.  

Obrazy vznikající v rámci arteterapie pod vedení Josefa Kotka a Zuzany Šimečkové zaujaly i senátorku Emilii Třískovou, která se také zúčastnila vernisáže a s představitelkami sdružení Orion našla velice rychle společnou řeč.

Výprava z Rychnova čítala 35 osob a kromě výstavy zvládla i prohlídku Senátu, Valdštejnských zahrad a oběd v senátorské restauraci.

 

Děkujeme Sdružení Orion za reprezentaci našeho regionu, Zuzce Plodkové za krásné pěvecké vystoupení a všem účastníkům za příjemně strávený den.

 

Fotografie v naší fotogalerii

http://www.miroslavantl.cz/fotogalerie/542-vystava-stripky-z-orionu

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnovská nemocnice je řadu let mojí prioritou...! více... NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU