Flétnový soubor „I flauti matti“ zahrál v Senátu

vydáno 21.08.2016 08:09 | autor: Miroslav Hofmann

Máme za sebou další vystoupení v rámci Kulturního léta v Senátu.

Do Sala terreny ve Valdštejnských zahradách přijely zahrát děti ze ZUŠ Rychnov nad Kněžnou, konkrétně flétnový soubor „I flauti matti“ se svou uměleckou vedoucí Lucií Cabalkovou. A podpořit je přijeli rodiče, prarodiče, kamarádi i místostarostka Rychnova Jana Drejslová, nakonec jich byl celý autobus, které vypravilo do Senátu město.

Všichni si prohlédli zahrady i prostory Senátu a v hodinovém koncertu představili mladí umělci zaplněnému hledišti vše, co je možné na flétny zahrát. Jejich koncert měl zasloužený úspěch, celá výprava působila nesmírně sympaticky a pohodově a patří jim velké poděkování za skvělou reprezentaci regionu.

Díky "Flauťáci"!

Tradičně nechybí článek Martina Fletchera na Orlickém netu a ve výrobě je i reportáž, abyste si mohli i vy vychutnat čtvrteční atmosféru.

http://www.orlicky.net/?id_zpravy=13684298901471620561

 

Podívejte se i na fotografie v naší fotogalerii:

http://www.miroslavantl.cz/fotogalerie/526-kulturni-leto-v-senatu

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnovská nemocnice je řadu let mojí prioritou...! více... NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU