Losovali jsme výherce v soutěži ke Dni bezpečnějšího internetu 2016

vydáno 09.05.2016 08:42 | autor: Miroslav Hofmann

Článek na webu www.saferinternet.cz 

(Na úvodní fotografii zleva Jiří Palyza, Miroslav Antl a Zdeněk M. Záliš)

 

Losovali jsme výherce v soutěži ke Dni bezpečnějšího internetu 2016

Letošní soutěže se nakonec zúčastnilo 29 organizací ze všech koutů České republiky. Byli jste při organizaci přihlášených aktivit velmi kreativní, nápadití a z došlých obrázků je vidět, že vás to bavilo. A za to vám patří velký dík. Všem děkujeme za skvělou účast a výhercům gratulujeme.

 

Osvěty není nikdy dost a jakákoliv možnost vštípit dětem do povědomí zásady bezpečného užívání kyberprostoru je ceněna zlatem. Však je to právě internet a Facebook, kde tráví většinu svého volného času. Ať se nám to líbí nebo ne.

 

Zodpovědného úkolu losování výherců se zhostila komise ve složení JUDr. Miroslav Antl, předseda komise, Zdeněk M. Záliš, Miroslav Hofmann a Jiří Palyza. Díky vstřícnosti pana senátora jsme tentokráte měli příležitost losování realizovat přímo v jeho pracovně, za což mu včetně provedení vlastního losování, patří velký dík.

 

Den bezpečnějšího internetu 2016 je tedy definitivně za námi. Party, které jste zahráli pro lepší internet, byly skvělé. Díky za vaše inspirativní nápady a podporu. Pokud by vás zajímalo celkové shrnutí aktivit Dne bezpečnějšího internetu od našich kolegů z organizace Insafe, je na internetové stránce zde. A nezapomeňte si poznamenat do svých kalendářů termín 7. února 2017, kdy proběhne Safer Internet Day 2017. Už teď se na vás těšíme...

 

Zdroj:

http://www.saferinternet.cz/aktuality/684-vyherci-v-soutezi-k-sid-2016.html

 

A náš postřeh z losování?

Poněkud nás překvapilo, že jsme nevylosovali žádnou ze škol či knihoven z našeho senátního obvodu, a vlastně i z celého Královéhradeckého kraje. Po skončeném slosování jsme však zjistili, že se nikdo "od nás" do soutěže vůbec nepřihlásil. Je to škoda, když soutěž je zajímavá a činnost Národního centra bezpečnějšího internetu, resp. Saferinternetu, přínosná. Tak snad příští rok = přihlášky jsou k dispozici (a ceny vskutku lákavé :-))

Vaši Miroslavové Antl a Hofmann

 

Fotky z losování v naší fotogalerii:

http://www.miroslavantl.cz/fotogalerie/476-losovani-vitezu-souteze-seiferinternetu

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnovská nemocnice je řadu let mojí prioritou...! více... NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU