Ústavně právní výbor Senátu PČR uspořádal konferenci na téma Právní ochrana dítěte v předškolním věku a její pedagogická podpora

vydáno 11.10.2013 16:59 | autor: Miroslav Hofmann

V úterý 8.10. se v Jednacím sále Senátu uskutečnila odborná konference Ústavně-právního výboru s názvem "Média, právní ochrana dítěte v předškolním věku a její pedagogická podpora". Konferenci zahájil předseda ÚPV JUDr. Miroslav Antl, který v sále přivítal více než 100 pedagogů z celé republiky.

„Jedná se již o třetí konferenci, kterou náš Ústavně právní výbor Senátu PČR na toto téma pořádá. První byla zaměřena na problémy středního školství a druhá na základní školy,“ uvedl mimo jiné Miroslav Antl.

 

Na konferenci vystoupili profesor Jan Jirák, docentka Ilona Gillernová, doktorka Simona Hoskovcová, magistři Vilma Hušková, Lucie Šťastná a Radim Volák, ze Slovenska přijela se svojí prezentací doktorka Nataša Slavíková a svůj příspěvek na téma trestněprávní odpovědnost pedagogů a rodičů přednesl také doktor Miroslav Antl.

 

Výstupy z konference se připravují a brzy budou k dispozici na webových stránkách Senátu, kde rovněž najdete záznam a textový přepis celé konference. 

 

Fotografie z konference a následné tiskové konference najdete na stránkách Senátu:

http://www.senat.cz/cinnost/galerie.php?aid=13319

http://www.senat.cz/cinnost/galerie.php?aid=13956

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnovská nemocnice je řadu let mojí prioritou...! více... NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU