OSH Pardubice si zvolilo nové vedení

vydáno 13.07.2020 08:37 | autor: Miroslav Antl

Delegáti sborů SH ČMS OSH Pardubice si na svém sobotním shromáždění v sále kulturního domu ve Slepoticích zvolili nové, respektive staronové, vedení, protože post starosty OSH obhájil Bohuslav Cerman (SDH Horní Roveň), který bude mít po svém boku stejně jako v předchozích letech tři náměstky - Jiřího Bolehovského (SDH Komárov), Martina Pištoru (Hasiči Ostřetín) a Milana Vosáhla (SDH Újezd u Přelouče).

Ve svém proslovu jsem poděkoval za dosavadní práci celému výkonnému výboru, vzpomněl návštěvu soutěží malých hasičátek, pořádaných SDH Břehy i SDH Kostěnice a opakovaně vyzdvihl výbornou spolupráci se starostou OSH Bohoušem Cermanem a s Jirkou Bolehovským. Společně jsme delegátům připomněli skvělou reprezentativní návštěvu delegace OSH Pardubice v Senátu Parlamentu ČR v březnu 2019, kde během slavnostního setkání v Zeleném salonku Kolovratského paláce převzalo ocenění šestnáct dobrovolných hasičů a hasiček.

Upřímně gratuluji všem zvoleným představitelům - a přeji si/nám, aby naše skvělá spolupráce pokračovala i nadále na nadstandartní, resp. kamarádské, úrovni…!

A Vám přeji zdravé a „letnější“ dny! :-)

Mirek Antl

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnovská nemocnice je řadu let mojí prioritou...! více... NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... HEJTMAN ŠTĚPÁN PODRAZIL „SVOU“ NEMOCNICI :-( více... Zobrazit další zprávy

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU