PROFESOR PAVEL ŠÁMAL KANDIDUJE NA ÚSTAVNÍHO SOUDCE

vydáno 14.01.2020 12:21 | autor: Miroslav Antl

O víkendu mne při pravidelné „rozplavbě“ v Plavecký bazén Hradec Králové ( 50m ) požádal jeden „souplavec“, ať v Senátu odhlasujeme, že bude v zimě na horách sníh :-) Kdyby to šlo, tak by to bylo v této době zřejmě nejpřínosnější naše hlasování :-)

My však zítra dopoledne budeme v Ústavně-právním výboru Senát Parlamentu ČR hlasovat o tom, zda doporučíme ostatním našim kolegům vyslovit souhlas s kandidaturou profesora JUDr. Pavla Šámala, Ph.D., předsedou soudu nejvyššího, na soudce Ústavní soud České republiky. Já Pavla znám jako soudce už 40 let, je vynikající „trestňák“ a špičkový expert – a ÚS ho akutně potřebuje - „jako sůl“. I proto jej coby (tradiční) garanční zpravodaj ostatním členům ÚPV s čistým svědomím DOPORUČÍM… A Vám vinšuji úspěchy ve veškerém Vašem (bohulibém :-)) počínání :-)

Mirek Antl

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnovská nemocnice je řadu let mojí prioritou...! více... NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU