DALŠÍ EXKURZE PRVÁKŮ V SENÁTU :-)

vydáno 13.01.2020 16:32 | autor: Miroslav Antl

Horní komoru českého parlamentu navštívila poslední skupina studentů-prváků obou oborů studia na naší Katedra sociální patologie a sociologie. Podrobnosti setkání jsou v „katedrálním“ článku níže :-)

Zítra ráno přijdou na fakultu jejich spolužáci-druháci na (snad už poslední) termín zkoušky z trestního práva procesního. Věřím, že (konečně už) náročný test úspěšně zvládnou úplně všichni :-) - a uzavřeme zimní semestr… :-)

I Vy úspěšně zvládněte své povinnosti (všeho druhu :-))

Mirek Antl

 

Titulní foto:

Veselá katedrální sestava :-)

 

Článek na FB katedry:

V druhém lednovém týdnu navštívila skupina studentů prvních ročníků oborů Sociální patologie a prevence a Sociální komunikace v neziskovém sektoru prostory horní komory Parlamentu ČR. Doc. Václav Bělík přivítal všechny studenty, představil jim program celé exkurze a nabídl další možnosti pro studijní rozvoj. JUDr. Miroslav Antl představil fungování Senátu, úkoly, které doplňují činnost senátorů, ale rovněž připravil studenty na výuku trestního práva. Po absolvované exkurzi v Senátu Parlamentu ČR doprovodili Mgr. Martin Knytl a Mgr. Kateřina Krupková studenty do Muzea Policie ČR, ve kterém studenti měli příležitost se seznámit s historií i moderním pojetím fungování policejního sboru.

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnovská nemocnice je řadu let mojí prioritou...! více... NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU