ČTVRTEK VE ZNAMENÍ Katedry sociální patologie a sociologie

vydáno 06.12.2019 11:32 | autor: Miroslav Antl

Včera ráno navštívili naši horní parlamentní komoru noví studenti („prváci“) Katedra sociální patologie a sociologie Pedagogické fakulty UHK. Já se s nimi budu pravidelně potkávat od letního semestru na přednáškách trestního práva hmotného :-)

Podrobnosti v „katedrálním“ článku a ve fotoreportáži našeho kolegy z katedry Mgr. Martina Knytla.

Já přejíždím do regionu na předvánoční akce – a Vy mějte zdravý závěr týdne (a nezblázněte se ze začínajícího předvánočního shonu :-))

Mirek Antl

 

Článek kolegy z katedry Mgr. Martina Knytla

80 studentů prezenční a kombinované formy Sociální patologie a prevence a Sociální komunikace v neziskovém sektoru dnes 5.12.2019 navštívilo Senát Parlamentu ČR. Po historické exkurzi navštívili jednací sál Senátu, kde si každý sedl na místo svého oblíbeného senátora. JUDr. Miroslav Antl pronesl přednášku o legislativním procesu a uvedl studenty do problematiky trestního práva. Doc. Václav Bělík studenty přivítal a představil jim další body exkurze, které studenti následně navštívili - Policejní muzeum, Národní knihovnu v Praze a další místa, která už studenti navštívili individuálně. V Kolovratském paláci a následně při společném obědě proběhlo jednání zástupců KSPSoc s JUDr. Miroslav Antlem o možnosti spolupráce Pedagogická fakulta Univerzity Hradec Králové a Senátu PČR.

 

KOMENTÁŘE

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnovská nemocnice je řadu let mojí prioritou...! více... NA „COVIDÍ“ ŠPIČKU - SENÁTORSKOU MYČKU :-) více... Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém zasedání 17. června 2019 o plánované fúzi krajských nemocnic nerozhodlo více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU