POZOR NA ADVENTNÍ VEČÍRKY = "PORADNA" :-)

vydáno 18.12.2017 21:06 | autor: Miroslav Antl

Dotaz:

Šofér

Týká se to alkoholu za volantem. Včera jsme měli vánoční večírek a k večeři jsem vypil 8-9 piv (0.5L) a k dezertu jsem si dal ještě 5 až 6 vodek. Proto jsem se rozhodl nechat auto u restaurace a odjel jsem domů autobusem. Po cestě jsem si všiml policejní hlídky, jak staví a pokutují ostatní auta, ale autobus nechali projet. Takže jsem se domů dostal bezpečně a bez stresu. To mě skutečně potěšilo.

A teď můj dotaz. Autobus mi stojí za barákem, nevíte, jak bych ho mohl nenápadně vrátit?

 

Odpověď:

Trochu jste mne pobavil, pane „Šofére“ = dotaz typu „silvestrovský“ :-)

Obecně se doporučuje v takovém stavu nejezdit autem, ale MHD. Takže Vaše rozhodnutí bylo z tohoto pohledu správné. Za pochvalu určitě stojí, že jste nepřibral žádné další cestující, zejména děti (které už rovněž ochutnávají a slaví – některé od útlého věku).

Ale k Vašemu dotazu:

Pokud firma autobus už postrádá, bude pro Vás zřejmě obtížné ho vrátit, neb jste se mj. /prokazatelně) dopustil přečinu neoprávněného užívání cizí věci podle § 207 trestního zákoníku. A zdůrazňuji, že doznání je výrazná polehčující okolnost. Pokud byste ho chtěl nechat někde na opuštěném místě, bude to určitě snazší, než kdybyste domů přijel tramvají či trolejbusem :-)

No, Vy to (zas) určitě nějak šikovně vyřešíte… :-)

Mějte všichni pohodový, radostný a hlavně zdravý závěr roku – a ten další zahajte co nejlépe (ve vlastním – a za vlastní :-) )

Mirek Antl

KOMENTÁŘE

PROBLEMATIKA IMIGRANTŮ

Migranti a sociální dávky více... Dotaz PL k teroristickému útoku v Berlíně více... Dotaz Parlamentních listů na téma program německé CSU proti imigrantům více... Dotaz PL na téma stejná výše dávek pro uprchlíky v rámci EU? více... Zobrazit další zprávy

NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

BEZPEČNOST + ZDRAVOTNICTVÍ NA RYCHNOVSKU = VÝBORNÉ ZPRÁVY :-) více... „BOSSING“ V RYCHNOVSKÉ NEMOCNICI…?! více... DĚTSKÁ PÉČE V NAŠÍ NEMOCNICI ZŮSTANE ZACHOVÁNA… více... SITUACE V RYCHNOVSKÉ NEMOCNICI SE MUSÍ ŘEŠIT IHNED…!!! více... Zobrazit další zprávy

Audiozáznam pořadu Stanislava Motla s hostem Miroslavem Antlem ke stažení [ZDE]

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU